KURZEMES PAVASARIS - 2007 08.04.2007 19:07:34
07.04.2007 - 08.04.2007, Biksti, Dobele reg.
Rezultātu protokols

Vieta V.,Uzv. Klubs 1.diena 2.diena

Summa


D8   2500 m 4 kp / 2200 m 6 kp
 
1. Trīne Žagare Purva Bridējs OK LAT 00:34:55 (1) 00:35:16 (1) 01:10:11
2. Ginta Ozoliņa ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:40:28 (3) 00:50:30 (3) 01:30:58
  Anna Vecpuise Saldus OK LAT 00:38:39 (2) DNS    
 Laura-Elīza Lapiņa A2 / Rīgas rajons LAT WRC   00:41:05 (2)  
 
D10   2500 m 4 kp / 2200 m 6 kp
 
1. Gunita Freimane Sprīdītis TSK LAT 00:50:12 (1) 00:42:28 (2) 01:32:40
 Liene Irbe ZVOC-Valmieras BSS LAT WRC   00:37:05 (1)  
 
D12   3300 m 8 kp / 2400 m 8 kp
 
1. Ieva Šķestere Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:25:28 (1) 00:23:31 (3) 00:48:59
2. Anete Gurtiņa Auseklis - LSPA LAT 00:28:04 (2) 00:23:00 (2) 00:51:04
3. Sandra Grosberga Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:28:38 (4) 00:22:59 (1) 00:51:37
4. Lelde Krīgere Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:32:00 (5) 00:23:48 (4) 00:55:48
5. Līga Lamberte Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:34:15 (6) 00:29:00 (8) 01:03:15
6. Annija Zaļaiskalna Auseklis - LSPA LAT 00:38:12 (8) 00:26:18 (5) 01:04:30
7. Diāna Cabija Alnis OK / JRSC LAT 00:37:50 (7) 00:28:09 (7) 01:05:59
8. Rota Brūna Taka TOK LAT 00:39:55 (10) 00:26:49 (6) 01:06:44
9. Zanda Bērziņa Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:39:52 (9) 00:31:17 (9) 01:11:09
10. Monta Mišina Auseklis - LSPA LAT 00:28:26 (3) 00:44:49 (10) 01:13:15
11. Agnese Kārkliņa Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:40:14 (11) 00:46:04 (11) 01:26:18
12. Liene Māliņa ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:57:52 (13) 00:57:46 (12) 01:55:38
13. Edīte Bloka Taka TOK LAT 00:52:38 (12) 01:09:42 (13) 02:02:20
14. Kate Medne Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:05:54 (14) 01:40:51 (14) 02:46:45
  Justine Beltiņa Saldus OK LAT DNS   DNS    
 
D14   3800 m 10 kp / 2800 m 9 kp
 
1. Ilze Buža Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:34:28 (3) 00:22:41 (2) 00:57:09
2. Līga Valdmane ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:32:23 (1) 00:25:24 (6) 00:57:47
3. Kristīne Suta ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:33:44 (2) 00:25:09 (5) 00:58:53
4. Elīna Svilpe Madonas BJSS LAT 00:35:11 (4) 00:24:02 (4) 00:59:13
5. Katrīna Kosmačeva OSC LAT 00:38:55 (6) 00:23:34 (3) 01:02:29
6. Eva Rozentāle ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:40:59 (7) 00:22:34 (1) 01:03:33
7. Beāta Zaļaiskalna Auseklis - LSPA LAT 00:38:51 (5) 00:26:01 (7) 01:04:52
8. Anna Abersone Taka TOK LAT 00:43:46 (9) 00:26:14 (8) 01:10:00
9. Ieva Krūmiņa Auseklis - LSPA LAT 00:42:42 (8) 00:27:56 (9) 01:10:38
10. Edīte Bričonoka Kāpa / RRBJSS LAT 00:45:30 (10) 00:29:54 (11) 01:15:24
11. Madara Šadrina Kāpa / RRBJSS LAT 00:50:14 (13) 00:29:26 (10) 01:19:40
12. Liene Vaitkeviča Alnis OK / JRSC LAT 00:47:10 (12) 00:37:25 (14) 01:24:35
13. Rūta Zariņa Viga OK LAT 00:46:21 (11) 00:45:39 (16) 01:32:00
14. Linda Upeniece Auseklis - LSPA LAT 00:50:14 (13) 00:42:41 (15) 01:32:55
15. Zane Nāgele Kāpa / RRBJSS LAT 01:09:05 (15) 00:31:27 (13) 01:40:32
16. Krista Strautniece Alnis OK / JRSC LAT 01:23:57 (17) 00:30:21 (12) 01:54:18
17. Katrīna Pastare Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:17:18 (16) 00:52:08 (17) 02:09:26
 Ieva Māliņa ZVOC-Valmieras BSS LAT WRC   01:17:20 (18)  
 Kristīne Raudiņa ZVOC-Valmieras BSS LAT WRC   01:38:26 (19)  
 
D16   5400 m 15 kp / 3700 m 13 kp
 
1. Sabīne Tilta ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:51:11 (1) 00:30:39 (1) 01:21:50
2. Agnese Baroniņa Kāpa / RRBJSS LAT 00:59:18 (5) 00:36:37 (4) 01:35:55
3. Nora Ķibilda Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:58:59 (4) 00:38:10 (5) 01:37:09
4. Madara Freimane Auseklis - LSPA LAT 00:57:41 (3) 00:40:56 (6) 01:38:37
5. Laura Nīmante ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:06:48 (7) 00:34:18 (3) 01:41:06
6. Ieva Rukšāne Kāpa / RRBJSS LAT 01:09:53 (9) 00:33:06 (2) 01:42:59
7. Aiva Kalvišķe Auseklis - LSPA LAT 01:04:43 (6) 00:41:27 (7) 01:46:10
8. Sindija Širaka Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:11:03 (10) 00:42:19 (8) 01:53:22
9. Linda Krēsliņa Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:08:46 (8) 00:46:42 (11) 01:55:28
10. Ance Rusova Auseklis - LSPA LAT 01:16:04 (12) 00:42:19 (8) 01:58:23
11. Dita Jauntēva Auseklis - LSPA LAT 01:11:09 (11) 00:58:02 (12) 02:09:11
12. Laura Ansone ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:36:49 (13) 00:46:31 (10) 02:23:20
13. Laura Leja Alnis OK / JRSC LAT 01:50:28 (15) 01:08:59 (13) 02:59:27
  Vesta Ambrazaite Sakas OSK LTU 00:55:41 (2) DNS    
  Alīna Indriča Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:46:28 (14) WRC    
  Viktorija Rubašenko Saldus OK LAT WRC   DNS    
 
D18   6100 m 15 kp / 4000 m 15 kp
 
1. Vieda Lūsa Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:58:29 (3) 00:32:20 (1) 01:30:49
2. Ieva Brice Saldus OK LAT 00:56:56 (1) 00:34:02 (2) 01:30:58
3. Dece Būža Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:00:30 (4) 00:35:24 (3) 01:35:54
3. Marita Freimane Auseklis - LSPA LAT 00:58:22 (2) 00:37:32 (6) 01:35:54
5. Madara Stapāne Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:01:25 (5) 00:37:08 (5) 01:38:33
6. Ieva Nāgele Kāpa / RRBJSS LAT 01:04:29 (6) 00:36:23 (4) 01:40:52
7. Anna Puriņa Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:06:22 (7) 00:43:40 (8) 01:50:02
8. Anete Midrijāne Taka TOK LAT 01:08:58 (9) 00:47:22 (9) 01:56:20
9. Krista Nītiņa Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:17:52 (12) 00:42:55 (7) 02:00:47
10. Lauma Brūna Saldus OK LAT 01:22:37 (13) 00:48:38 (10) 02:11:15
11. Laima Brūklene Sēlijas Mežs LAT 01:16:46 (11) 00:59:39 (14) 02:16:25
12. Zane Tilta ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:16:34 (10) 01:02:09 (15) 02:18:43
13. Madara Kirmuška Auseklis - LSPA LAT 01:27:54 (15) 00:56:47 (12) 02:24:41
14. Arta Jakovela Auseklis - LSPA LAT 01:34:12 (16) 00:50:51 (11) 02:25:03
15. Ilze Narvaiša Sprīdītis TSK LAT 01:43:32 (18) 01:19:35 (18) 03:03:07
16. Sanita Ivanova Sēlijas Mežs LAT 01:58:21 (21) 01:09:37 (16) 03:07:58
17. Agnese Tambaka Auseklis - LSPA LAT 01:52:51 (20) 01:15:49 (17) 03:08:40
  Aiva Baumane Taka TOK LAT 01:22:42 (14) DNS    
  Māra Sproģe Auseklis - LSPA LAT 01:48:15 (19) DNS    
  Mārīte Turka Taka TOK LAT 01:07:41 (8) WRC    
 Silva Zurkova Pūznis / Gulbenes BJSS LAT WRC   00:57:37 (13)  
  Santa Šakeļa Auseklis - LSPA LAT 01:35:03 (17) WRC    
 
D20   6700 m 18 kp / 4200 m 16 kp
 
1. Rasa Brūna Saldus OK LAT 01:01:16 (2) 00:35:01 (3) 01:36:17
1. Laura Vīķe Kāpa / RRBJSS LAT 01:01:59 (3) 00:34:18 (1) 01:36:17
3. Krista Mihailova Auseklis - LSPA LAT 00:58:09 (1) 00:40:23 (8) 01:38:32
4. Ilze Cahrausa Saldus OK LAT 01:03:09 (4) 00:36:03 (5) 01:39:12
5. Janeta Turka Saldus OK LAT 01:06:41 (6) 00:34:56 (2) 01:41:37
6. Anna Brālīte *ZS 56.KB LAT 01:06:37 (5) 00:35:35 (4) 01:42:12
7. Māra Jaunsproģe Saldus OK LAT 01:10:10 (7) 00:40:09 (7) 01:50:19
8. Ineta Purviņa *ZS 56.KB LAT 01:16:43 (8) 00:37:19 (6) 01:54:02
9. Anna Augule Sigulda LAT 01:27:06 (9) 00:50:52 (10) 02:17:58
10. Anda Tora ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:34:32 (12) 00:55:58 (11) 02:30:30
  Vita Sērmolīte Saldus OK LAT 01:33:47 (11) DNS    
 Līna Sondore RSP LAT WRC   00:48:41 (9)  
  Līga Šūpulniece Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:29:55 (10) WRC    
  Zane Ellere Saldus OK LAT 02:06:50 (13) WRC    
  Līga Brūklene Sēlijas Mežs LAT DNS   DNS    
 
D21E   7700 m 21 kp / 4800 m 18 kp
 
1. Sandra Paužaitė Dainava OK LTU 01:00:59 (1) 00:32:30 (1) 01:33:29
2. Dace Gaigala ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:05:46 (3) 00:36:24 (5) 01:42:10
3. Aija Skrastiņa *ZS 27.KB LAT 01:10:14 (5) 00:36:01 (4) 01:46:15
4. Karianne Ruud Fredrikstad SK NOR 01:05:24 (2) 00:43:59 (17) 01:49:23
5. Marte Grande Østby NTNUI NOR 01:09:55 (4) 00:39:55 (8) 01:49:50
6. Iveta Brūvere Viga OK LAT 01:14:06 (9) 00:35:46 (2) 01:49:52
7. Christiane Troesse IL Gular NOR 01:14:12 (10) 00:35:55 (3) 01:50:07
8. Hanne Nøvik NTNUI NOR 01:12:03 (8) 00:39:50 (7) 01:51:53
9. Baiba Ozola Mona OK LAT 01:11:00 (6) 00:42:56 (14) 01:53:56
10. Una Bērziņa *ZS Studentu Bataljons LAT 01:11:41 (7) 00:42:18 (11) 01:53:59
11. Kristīne Kokina *ZS Studentu Bataljons LAT 01:14:19 (11) 00:41:58 (10) 01:56:17
12. Mārīte Knēta Mona OK LAT 01:18:38 (14) 00:39:25 (6) 01:58:03
13. Agnese Užule *ZS 19.KB LAT 01:17:07 (13) 00:42:44 (13) 01:59:51
14. Signe Dambe Olaine LAT 01:17:06 (12) 00:43:05 (15) 02:00:11
15. Ieva Puriņa Mona OK LAT 01:21:13 (16) 00:41:52 (9) 02:03:05
16. Linda Katlapa *ZS Studentu Bataljons LAT 01:21:23 (17) 00:43:14 (16) 02:04:37
17. Ida Svanberg NTNUI NOR 01:24:34 (18) 00:42:36 (12) 02:07:10
18. Inese Kauķe Briksnis SK LAT 01:21:10 (15) 00:50:04 (20) 02:11:14
19. Liene Balode Briksnis SK LAT 01:26:38 (19) 00:46:07 (18) 02:12:45
20. Astrid Flugsrud NTNUI NOR 01:31:59 (21) 00:48:01 (19) 02:20:00
21. Hedvig Andersen NTNUI NOR 01:30:44 (20) 00:54:00 (21) 02:24:44
22. Line S. Drange NTNUI NOR 01:53:18 (22) 00:56:04 (22) 02:49:22
  Idunn Melnes NTNUI NOR DNS   DNS    
  Aija Klempere *ZS 54.ITB LAT DNS   DNS    
 
D21A   6000 m 16 kp / 4000 m 16 kp
 
1. Kristīne Veita Purva Bridējs OK / Rīgas rajons LAT 01:03:12 (1) 00:37:33 (2) 01:40:45
2. Inga Dilba *ZS 25.KB LAT 01:05:22 (2) 00:38:07 (4) 01:43:29
3. Dina Zobena Purva Bridējs OK LAT 01:07:43 (3) 00:38:01 (3) 01:45:44
4. Linda Krūmiņa Briksnis SK LAT 01:16:48 (11) 00:35:33 (1) 01:52:21
5. Ilze Skujiņa RSP LAT 01:08:54 (4) 00:43:31 (7) 01:52:25
6. Ilze Skangale Balta LAT 01:14:11 (10) 00:39:39 (5) 01:53:50
7. Madara Šinke Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:16:54 (12) 00:41:00 (6) 01:57:54
8. Ieva Mauliņa A2 / Rīgas rajons LAT 01:13:40 (9) 00:46:35 (8) 02:00:15
9. Zane Dzirkale Alnis OK / JRSC LAT 01:10:31 (6) 00:49:57 (10) 02:00:28
10. Lolita Kauķe Briksnis SK LAT 01:12:01 (7) 00:50:19 (11) 02:02:20
11. Kadri Kuusk Kape EST 01:23:20 (15) 00:48:53 (9) 02:12:13
12. Loreta Litvinaitė Apuokas LTU 01:22:45 (13) 00:58:32 (13) 02:21:17
13. Katsiaryna Mikhadziuk Minsk BLR 01:13:38 (8) 01:08:25 (20) 02:22:03
14. Aiva Jakovela Concorde LAT 01:22:47 (14) 01:01:09 (14) 02:23:56
15. Ilze Bāra Briksnis SK LAT 01:41:41 (21) 00:52:14 (12) 02:33:55
16. Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK LAT 01:31:46 (18) 01:05:22 (17) 02:37:08
17. Gunita Šīrante ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:26:10 (16) 01:11:05 (21) 02:37:15
18. Inga Mauliņa ind. LAT 01:40:17 (20) 01:01:25 (15) 02:41:42
19. Ieva Meiere Ziemeļkurzeme OK LAT 01:37:59 (19) 01:08:21 (19) 02:46:20
20. Eva Einmane ind. LAT 01:30:58 (17) 01:19:37 (22) 02:50:35
21. Elīna Lauriņa ind. LAT 01:50:27 (23) 01:07:40 (18) 02:58:07
  Dace Kadakovska Ogre LAT 01:10:24 (5) DNS    
  Ilze Īlenāne Sēlijas Mežs LAT 01:45:41 (22) DNS    
 Līga Jergina Kāpa / RRBJSS LAT WRC   01:02:28 (16)  
 
D21B   4600 m 12 kp / 3300 m 12 kp
 
1. Aļona Gromova *ZS 34.AB LAT 00:44:17 (1) 00:29:25 (1) 01:13:42
2. Līga Rukšāne *ZS 22.KB LAT 00:45:34 (2) 00:38:39 (3) 01:24:13
3. Inta Mihailova Auseklis - LSPA LAT 00:47:54 (3) 00:37:43 (2) 01:25:37
4. Signe Hokonena A2 / Rīgas rajons LAT 00:55:04 (4) 00:40:27 (4) 01:35:31
5. Ilze Rusova Auseklis - LSPA LAT 01:00:10 (6) 00:43:02 (6) 01:43:12
6. Antra Jakovela Viga OK LAT 00:58:23 (5) 00:46:21 (8) 01:44:44
7. Agrita Kornejanova *ZS 52.KB LAT 01:01:36 (9) 00:44:42 (7) 01:46:18
8. Lienīte Priedāja-Klepere ind. LAT 01:08:58 (13) 00:41:45 (5) 01:50:43
9. Živilė Litvinaitė Perkunas LTU 01:05:28 (11) 00:49:14 (9) 01:54:42
10. Ilona Kārkliņa A2 / Rīgas rajons LAT 01:05:43 (12) 00:55:02 (10) 02:00:45
11. Brigita Bolšteina Alnis OK / JRSC LAT 01:01:16 (8) 01:06:21 (12) 02:07:37
12. Līga Saukante ind. LAT 01:10:31 (14) 00:57:44 (11) 02:08:15
13. Ieva Jēkabsone ind. LAT 01:00:42 (7) 01:10:42 (13) 02:11:24
14. Inga Jukneviča Saldus OK LAT 01:04:00 (10) 01:24:37 (15) 02:28:37
  Linda Muzikante Balta LAT 01:16:44 (15) DNS    
 Arta Āboltiņa *ZS Štābs LAT WRC   01:31:49 (16)  
 Inese Lācare Silva LAT WRC   01:19:12 (14)  
  Anna Orniņa Ziemeļkurzeme OK LAT DNS   DNS    
  Inga Krima Viga OK LAT DNS   DNS    
  Indra Ņemcova *1.ZSN štābs LAT DNS   DNS    
 
D35   6100 m 15 kp / 4000 m 15 kp
 
1. Ilze Lapiņa A2 / Rīgas rajons LAT 01:01:01 (1) 00:32:59 (2) 01:34:00
2. Laima Klauža *3.ZSN štabs LAT 01:01:09 (2) 00:32:52 (1) 01:34:01
3. Ieva Veģere *ZS 27.KB LAT 01:02:08 (3) 00:36:43 (3) 01:38:51
4. Jana Lepiksone Auseklis - LSPA LAT 01:08:07 (4) 00:40:53 (5) 01:49:00
5. Līga Virbule Taka TOK LAT 01:13:01 (5) 00:37:03 (4) 01:50:04
6. Ilze Žagare Purva Bridējs OK LAT 01:14:28 (6) 00:57:04 (7) 02:11:32
7. Līga Zariņa Viga OK LAT 01:28:34 (8) 00:51:49 (6) 02:20:23
8. Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK LAT 01:20:57 (7) 01:10:33 (8) 02:31:30
  Kristīne Vecpuise Saldus OK LAT 01:54:05 (9) DNS    
 
D40   5400 m 15 kp / 3700 m 13 kp
 
1. Ieva Šusta *ZS Studentu Bataljons LAT 00:53:39 (1) 00:37:04 (1) 01:30:43
2. Daiga Krēsliņa Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 00:55:53 (2) 00:37:55 (4) 01:33:48
3. Velga Zaļaiskalns Taka TOK LAT 00:56:30 (3) 00:37:30 (2) 01:34:00
4. Iveta Miķelsone Mona OK LAT 00:57:03 (4) 00:37:32 (3) 01:34:35
5. Riina Laev Mercury EST 01:02:16 (5) 00:44:45 (6) 01:47:01
6. Aņuta Ostašova *ZS 45.KB LAT 01:02:21 (6) 01:02:22 (7) 02:04:43
7. Ilona Suruda *ZS 52.KB LAT 01:22:30 (8) 01:10:44 (8) 02:33:14
 Inguna Čākure Alnis OK / JRSC LAT DNS   00:42:44 (5)  
  Mudīte Šteina Saldus OK LAT 01:17:15 (7) WRC    
 
D45   5600 m 14 kp / 3800 m 14 kp
 
1. Daina Brālīte *ZS 56.KB LAT 00:58:47 (1) 00:38:53 (1) 01:37:40
2. Baiba Zariņa Viga OK LAT 01:02:36 (2) 00:39:38 (2) 01:42:14
3. Agrita Pilābere Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:03:03 (3) 00:39:41 (3) 01:42:44
4. Dace Cebule Ogre LAT 01:06:37 (4) 00:44:27 (5) 01:51:04
5. Odeta Turka Taka TOK LAT 01:15:09 (6) 00:43:59 (4) 01:59:08
6. Ilze Tāse Ogre LAT 01:06:42 (5) 01:00:08 (9) 02:06:50
7. Baiba Puriņa Mona OK LAT 01:19:44 (7) 00:49:11 (6) 02:08:55
8. Zita Rukšāne Sigulda LAT 01:22:16 (8) 00:58:23 (8) 02:20:39
9. Ārija Bertuka Alūksne OK LAT 01:28:04 (9) 01:02:05 (10) 02:30:09
10. Maija Stūre *ZS 55.KB LAT 01:41:02 (11) 00:55:55 (7) 02:36:57
11. Silvija Penkule Saldus OK LAT 01:32:57 (10) 01:24:33 (12) 02:57:30
12. Ingūna Leiškalne Auseklis - LSPA LAT 02:09:41 (12) 01:04:45 (11) 03:14:26
13. Ilze Tilgase *ZS Štābs LAT 02:26:40 (13) 01:24:57 (13) 03:51:37
 
D50   5600 m 14 kp / 3800 m 14 kp
 
1. Alīda Ābola *ZS Studentu Bataljons LAT 00:56:25 (1) 00:34:05 (1) 01:30:30
2. Ārija Šinke Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 00:57:09 (2) 00:40:12 (2) 01:37:21
3. Inese Purgaile Bebri LAT 01:07:08 (3) 00:59:13 (6) 02:06:21
4. Vija Druveniece Sēlijas Mežs LAT 01:08:38 (4) 01:00:57 (8) 02:09:35
5. Ilga Elksnīte *ZS 51.KB LAT 01:13:35 (5) 00:58:07 (5) 02:11:42
6. Tamāra Kosmačeva Kāpa / RRBJSS LAT 01:23:23 (8) 00:49:49 (3) 02:13:12
7. Inese Mauliņa Saldus OK LAT 01:17:16 (6) 01:00:26 (7) 02:17:42
8. Liene Buša ind. LAT 01:32:47 (10) 00:54:26 (4) 02:27:13
9. Ingrīda Kreicberga Sēlijas Mežs LAT 01:28:10 (9) 01:08:02 (9) 02:36:12
10. Andra Melbārde Seniors LAT 01:39:21 (11) 01:12:56 (10) 02:52:17
  Velga Buša Mona OK LAT 01:19:19 (7) DNS    
  Vita Polkovņikova ind. LAT 01:49:55 (12) WRC    
 
D55   4400 m 13 kp / 3500 m 13 kp
 
1. Ruta Kukka Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 00:50:41 (1) 00:34:43 (1) 01:25:24
2. Rudite Šterna Sigulda LAT 00:55:55 (2) 00:41:21 (2) 01:37:16
 Mudīte Alksne ind. LAT WRC   00:57:32 (3)  
 
D60   4400 m 13 kp / 3500 m 13 kp
 
1. Māra Bolšteina Alnis OK / JRSC LAT 00:56:13 (1) 00:36:38 (1) 01:32:51
2. Maira Liepa Prizma LAT 00:56:40 (2) 00:39:57 (2) 01:36:37
3. Māra Plaude ind. LAT 00:59:14 (3) 00:48:42 (3) 01:47:56
4. Vaira Černiševa Azimuts (Ventspils) LAT 01:05:31 (4) 01:00:40 (4) 02:06:11
5. Ilona Vandāna Seniors LAT 01:10:27 (6) 01:04:22 (6) 02:14:49
6. Maija Jansone Seniors LAT 01:16:49 (8) 01:02:33 (5) 02:19:22
7. Maruta Habermane A2 / Rīgas rajons LAT 01:09:01 (5) 01:11:42 (7) 02:20:43
  Laimdota Šulte Prizma LAT 01:12:58 (7) WRC    
 
D65   4100 m 12 kp / 3100 m 12 kp
 
1. Ilze Bruce Saldus OK LAT 00:57:47 (2) 00:34:15 (1) 01:32:02
2. Velta Zjatkova Alnis OK / JRSC LAT 00:55:59 (1) 00:39:40 (2) 01:35:39
3. Marga Jēkabsone ind. LAT 01:05:43 (3) 00:48:24 (3) 01:54:07
  Julija Zvirgzde Seniors LAT 01:25:18 (4) DNS    
 
D70   4100 m 12 kp / 3100 m 12 kp
 
1. Ausma Bruce Saldus OK LAT 00:58:58 (1) 00:46:10 (3) 01:45:08
2. Aija Andersone Seniors LAT 01:04:40 (2) 00:44:00 (1) 01:48:40
3. Raisa Mazzariņa Seniors LAT 01:06:11 (3) 00:45:02 (2) 01:51:13
4. Māra Zeberliņa Taka TOK LAT 01:21:29 (5) 00:49:19 (4) 02:10:48
5. Rita Ostupe Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:21:55 (6) 01:04:06 (5) 02:26:01
  Lidija Zukule A2 / Rīgas rajons LAT 01:16:10 (4) WRC    
 
H8   2500 m 4 kp / 2200 m 6 kp
 
1. Matīss Brucis ind. LAT 00:24:18 (1) 00:28:17 (2) 00:52:35
2. Ģirts Brucis ind. LAT 00:30:17 (2) 00:26:28 (1) 00:56:45
3. Indriķis Rusovs Auseklis - LSPA LAT 00:30:42 (3) 00:37:21 (4) 01:08:03
 Viesturs Veits Purva Bridējs OK LAT WRC   00:35:06 (3)  
  Jēkabs Šmitiņš Purva Bridējs OK LAT DNS   DNS    
  Ādams Vecpuisis Saldus OK LAT WRC   DNS    
 
H10   2500 m 4 kp / 2200 m 6 kp
 
1. Jānis Veļķeris Alūksne OK LAT 00:24:16 (1) 00:32:08 (3) 00:56:24
2. Haralds Ulmanis ind. LAT 00:28:14 (2) 00:29:05 (1) 00:57:19
3. Endijs Titomers Alnis OK / JRSC LAT 00:33:06 (4) 00:29:33 (2) 01:02:39
4. Aivis Šiliņš Alnis OK / JRSC LAT 00:28:16 (3) 00:38:02 (4) 01:06:18
5. Ervīns Jansons Auseklis - LSPA LAT 00:35:45 (5) 00:48:26 (5) 01:24:11
6. Matīss-Daniels Vītoliņš ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:36:34 (6) 01:04:02 (6) 01:40:36
  Toms Upenieks Auseklis - LSPA LAT 00:37:21 (7) WRC    
 
H12   3300 m 8 kp / 2400 m 8 kp
 
1. Kārlis Kosmačevs OSC LAT 00:21:00 (1) 00:17:11 (1) 00:38:11
2. Māris Lamberts Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:24:54 (2) 00:21:13 (3) 00:46:07
3. Emīls Henrijs Taube ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:28:41 (3) 00:18:03 (2) 00:46:44
4. Otto Pēteris Pirtnieks Auseklis - LSPA LAT 00:33:37 (5) 00:27:05 (4) 01:00:42
5. Ojārs Leja Ziemeļkurzeme OK LAT 00:32:37 (4) 00:28:12 (6) 01:00:49
6. Atis Heinols ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:34:00 (6) 00:28:48 (7) 01:02:48
7. Mundis Mišins Auseklis - LSPA LAT 00:37:46 (7) 00:43:08 (10) 01:20:54
8. Valts Ulmanis ind. LAT 00:52:18 (8) 00:32:14 (8) 01:24:32
9. Mārtiņš Šķesteris Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:12:00 (10) 00:33:51 (9) 01:45:51
10. Dāvis Alksnis Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:03:59 (9) 00:49:08 (11) 01:53:07
 Mārtiņš Cibulis Alnis OK / JRSC LAT WRC   00:27:43 (5)  
  Varis Vecpuisis Saldus OK LAT 01:21:01 (11) DNS    
  Dāvis Apsēns Saldus OK LAT DNS   DNS    
  Jēkabs Āboltiņš Auseklis - LSPA LAT DNS   DNS    
  Mārtiņš Gailītis Saldus OK LAT DNS   DNS    
  Tomass Andersons Alnis OK / JRSC LAT DNS   DNS    
  Kārlis Ābele Saldus OK LAT WRC   DNS    
 
H14   4600 m 12 kp / 2900 m 11 kp
 
1. Jānis Sārs Madonas BJSS LAT 00:35:43 (2) 00:20:59 (2) 00:56:42
2. Raivis Ozoliņš Ogre LAT 00:34:00 (1) 00:23:56 (4) 00:57:56
3. Dāvis Voiceščuks Auseklis - LSPA LAT 00:37:18 (5) 00:21:42 (3) 00:59:00
4. Rūdolfs Zērnis Saldus OK LAT 00:36:59 (3) 00:24:00 (5) 01:00:59
5. Valters Ļubinskis ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:38:51 (6) 00:25:31 (8) 01:04:22
6. Edgars Zeidlers Auseklis - LSPA LAT 00:41:14 (8) 00:24:20 (6) 01:05:34
7. Ivars Kļaviņš Auseklis - LSPA LAT 00:50:04 (16) 00:20:42 (1) 01:10:46
8. Imants Lūsiņš Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:44:49 (10) 00:27:35 (10) 01:12:24
9. Fricis Pirtnieks RSP LAT 00:37:15 (4) 00:36:07 (15) 01:13:22
10. Ģirts Krastiņš Ogre LAT 00:42:44 (9) 00:32:28 (13) 01:15:12
11. Ēriks Gruzde Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:38:54 (7) 00:36:24 (16) 01:15:18
12. Jānis Bošs Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 00:45:26 (11) 00:30:43 (12) 01:16:09
13. Mikus Puriņš Auseklis - LSPA LAT 00:46:31 (13) 00:30:42 (11) 01:17:13
14. Toms Rozentāls ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:52:17 (18) 00:25:18 (7) 01:17:35
15. Ivars Freimanis Auseklis - LSPA LAT 00:46:40 (14) 00:34:06 (14) 01:20:46
16. Oskars Vaitkevičs Alnis OK / JRSC LAT 00:54:25 (22) 00:26:57 (9) 01:21:22
17. Ritvars Karpikovs Alnis OK / JRSC LAT 00:53:37 (20) 00:37:15 (17) 01:30:52
18. Ansis Augulis Sigulda LAT 00:54:15 (21) 00:40:44 (18) 01:34:59
19. Raivis Ozoliņš Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 00:53:33 (19) 00:47:04 (20) 01:40:37
20. Mārcis Freimanis Saldus OK LAT 00:57:48 (24) 00:56:02 (23) 01:53:50
21. Gatis Berežnojs Saldus OK LAT 01:10:26 (26) 00:48:29 (21) 01:58:55
22. Sandijs Mačukāns Saldus OK LAT 01:03:01 (25) 01:26:21 (24) 02:29:22
  Daniels Kārkliņš A2 / Rīgas rajons LAT 00:51:00 (17) WRC    
  Toms Grende Saldus OK LAT 00:48:32 (15) WRC    
  Jānis Stankevičs ind. LAT 01:14:25 (27) DNS    
  Edgars Ločmelis Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 00:45:35 (12) WRC    
  Pēteris Liepa ZVOC-Valmieras BSS LAT 00:56:45 (23) WRC    
 Arvis Mihailovs Auseklis - LSPA LAT WRC   00:42:46 (19)  
 Madars Mačukāns Saldus OK LAT WRC   00:50:42 (22)  
  Aleksis Luriņš Kāpa / RRBJSS LAT DNS   DNS    
  Kostjiks Mafejevs Azimuts (Ventspils) LAT DNS   DNS    
 
H16   6200 m 15 kp / 4100 m 17 kp
 
1. Raivo Kivlenieks Ogre LAT 00:44:53 (1) 00:27:29 (1) 01:12:22
2. Toms Dandens Alūksne OK LAT 00:50:46 (2) 00:30:36 (3) 01:21:22
3. Edgars Bričonoks Kāpa / RRBJSS LAT 00:55:34 (4) 00:29:18 (2) 01:24:52
4. Rolands Grava Kāpa / RRBJSS LAT 00:53:33 (3) 00:33:29 (6) 01:27:02
5. Didzis Vīksne Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:56:08 (5) 00:34:45 (9) 01:30:53
6. Jurģis Suts ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:01:21 (9) 00:31:56 (4) 01:33:17
7. Jānis Bernāns Madonas BJSS LAT 00:56:40 (6) 00:38:12 (11) 01:34:52
8. Reinis Grende Auseklis - LSPA LAT 01:00:45 (8) 00:35:54 (10) 01:36:39
9. Gvido Griestiņš Alnis OK / JRSC LAT 01:02:37 (11) 00:34:44 (8) 01:37:21
10. Dairis Magone Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:02:19 (10) 00:40:50 (14) 01:43:09
11. Andris Gailis Auseklis - LSPA LAT 01:11:10 (19) 00:34:36 (7) 01:45:46
12. Juris Ķibilds Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:04:10 (13) 00:43:57 (16) 01:48:07
13. Kristaps Magone Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:04:13 (14) 00:44:43 (20) 01:48:56
14. Jānis Penkulis Saldus OK LAT 01:16:50 (23) 00:33:15 (5) 01:50:05
15. Egils Kampuss ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:06:50 (17) 00:44:08 (17) 01:50:58
16. Nauris Neimanis Ogre LAT 01:06:23 (16) 00:50:41 (25) 01:57:04
17. Matīss Rasims Ogre LAT 01:15:13 (22) 00:42:44 (15) 01:57:57
18. Edgars Priedītis Ogre LAT 01:20:17 (24) 00:39:02 (12) 01:59:19
19. Kristaps Vējš- Ābolinš Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:14:09 (21) 00:48:23 (22) 02:02:32
20. Rihards Šneiders Auseklis - LSPA LAT 01:10:03 (18) 00:53:10 (28) 02:03:13
21. Artis Dude Sprīdītis TSK LAT 01:31:26 (30) 00:39:32 (13) 02:10:58
22. Lauris Zvanītājs Auseklis - LSPA LAT 01:31:51 (31) 00:44:16 (18) 02:16:07
23. Gatis Priedītis Saldus OK LAT 01:25:04 (26) 00:51:06 (27) 02:16:10
24. Kārlis Lipsnis Taka TOK LAT 01:13:09 (20) 01:03:08 (30) 02:16:17
25. Jēkabs Narvaišs Sprīdītis TSK LAT 01:29:33 (28) 00:47:27 (21) 02:17:00
26. Kārlis Baltacis Kāpa / RRBJSS LAT 01:28:29 (27) 00:49:56 (24) 02:18:25
27. Reinis Augulis Sigulda LAT 01:30:40 (29) 00:56:43 (29) 02:27:23
28. Mārtiņš Mačuks Sēlijas Mežs LAT 01:45:03 (33) 00:44:34 (19) 02:29:37
29. Madars Jansons Saldus OK LAT 01:47:20 (34) 00:51:03 (26) 02:38:23
30. Mārcis Priedītis ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:44:12 (32) 01:04:27 (31) 02:48:39
31. Dāvis Vagalis Auseklis - LSPA LAT 02:05:14 (35) 01:07:59 (32) 03:13:13
  Mārcis Ločmelis Alūksne OK LAT 01:06:09 (15) DNS    
  Jānis Tamužs Auseklis - LSPA LAT 00:57:59 (7) WRC    
  Edgars Lakis Auseklis - LSPA LAT 01:03:32 (12) WRC    
 Kārlis Plūksna Ziemeļkurzeme OK LAT WRC   00:48:46 (23)  
  Rūdolfs Šadrins Kāpa / RRBJSS LAT 01:22:48 (25) WRC    
 
H18   8500 m 23 kp / 4600 m 18 kp
 
1. Andis Laveiķis Kāpa / RRBJSS LAT 01:06:35 (5) 00:26:29 (2) 01:33:04
1. Kārlis Dišlers Auseklis - LSPA LAT 01:04:39 (3) 00:28:25 (4) 01:33:04
3. Arvis Rubenis Pūznis / Gulbenes BJSS LAT 01:06:44 (6) 00:27:16 (3) 01:34:00
4. Rolands Blumbeks Sēlijas Mežs LAT 01:04:20 (2) 00:29:48 (7) 01:34:08
5. Andris Jubelis *ZS 56.KB LAT 01:04:59 (4) 00:29:10 (5) 01:34:09
6. Ainārs Drozds Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:02:30 (1) 00:32:09 (10) 01:34:39
7. Zemgus Žagata Auseklis - LSPA LAT 01:07:11 (7) 00:30:05 (8) 01:37:16
8. Emīls Ūdris Kāpa / RRBJSS LAT 01:08:22 (8) 00:29:11 (6) 01:37:33
9. Uģis Kampuss ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:13:15 (11) 00:30:29 (9) 01:43:44
10. Andris Cāns Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:13:29 (12) 00:34:10 (11) 01:47:39
11. Ivars Ziemelis Ogre LAT 01:09:07 (9) 00:39:05 (19) 01:48:12
12. Jānis Elleris Saldus OK LAT 01:15:08 (14) 00:36:13 (14) 01:51:21
13. Linards Kaverskis Ogre LAT 01:22:31 (16) 00:35:43 (13) 01:58:14
14. Mārcis Bogdanovs ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:16:01 (15) 00:42:30 (22) 01:58:31
15. Dāvis Sārs Madonas BJSS LAT 01:24:36 (18) 00:35:35 (12) 02:00:11
16. Zigmārs Gailis Auseklis - LSPA LAT 01:23:49 (17) 00:37:12 (16) 02:01:01
17. Roberts Krastiņš ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:27:29 (20) 00:37:57 (17) 02:05:26
18. Edgars Bērziņš Saldus OK LAT 01:29:23 (21) 00:40:49 (21) 02:10:12
19. Andris Rukšāns Kāpa / RRBJSS LAT 01:27:08 (19) 00:43:07 (24) 02:10:15
20. Sendijs Kangro Azimuts OK / VrBJSS LAT 01:40:38 (23) 00:38:35 (18) 02:19:13
21. Kaspars Vīksne Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:36:05 (22) 00:45:05 (26) 02:21:10
22. Toms Šteins Saldus OK LAT 01:45:35 (25) 00:37:09 (15) 02:22:44
23. Mikus Krastiņš Kāpa / RRBJSS LAT 01:42:32 (24) 00:43:03 (23) 02:25:35
24. Gustavs Galindoms Saldus OK LAT 01:47:17 (26) 00:40:47 (20) 02:28:04
25. Andris Freimanis Silva LAT 01:50:29 (27) 00:52:55 (28) 02:43:24
26. Aldis Zaļaiskalns Auseklis - LSPA LAT 02:09:25 (28) 00:43:41 (25) 02:53:06
27. Klāvs Siliņš ind. LAT 02:27:50 (29) 00:45:54 (27) 03:13:44
28. Ēriks Brīvmanis Alnis OK / JRSC LAT 03:02:19 (30) 00:57:51 (29) 04:00:10
  Agnis Baumanis Taka TOK LAT 01:14:29 (13) DNS    
 Artūrs Pauliņš Azimuts OK / VrBJSS LAT WRC   00:25:53 (1)  
  Nauris Spalviņš Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:12:02 (10) WRC    
  Ainārs Brālītis Sēlijas Mežs LAT DNS   DNS    
  Kristaps Štorhs Taka TOK LAT DNS   DNS    
  Andris Kivlenieks Ogre LAT DNS   DNS    
  Arturs Hartmanis Saldus OK LAT DNS   DNS    
  Andis Rešķis Saldus OK LAT DNS   DNS    
 
H20   9200 m 20 kp / 4800 m 18 kp
 
1. Anatolijs Tarasovs RSP LAT 01:01:52 (1) 00:27:39 (1) 01:29:31
2. Margers Kietis Auseklis - LSPA LAT 01:05:51 (2) 00:31:36 (4) 01:37:27
3. Edgars Sparāns Ogre LAT 01:08:41 (5) 00:30:57 (3) 01:39:38
4. Mārtiņš Puriņš RSP LAT 01:07:24 (4) 00:34:27 (9) 01:41:51
5. Atis Dandens Alūksne OK LAT 01:11:26 (6) 00:30:51 (2) 01:42:17
6. Mikus Žagata Auseklis - LSPA LAT 01:07:04 (3) 00:35:14 (10) 01:42:18
7. Ruslans Gelbis Auseklis - LSPA LAT 01:18:17 (7) 00:34:07 (8) 01:52:24
8. Māris Jansons RSP LAT 01:22:26 (10) 00:32:24 (5) 01:54:50
9. Mārcis Priedītis Ogre LAT 01:19:22 (8) 00:38:11 (13) 01:57:33
10. Ansis Šinke Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:20:34 (9) 00:38:09 (12) 01:58:43
11. Mārtiņš Sārs *ZS 25.KB LAT 01:23:27 (11) 00:36:24 (11) 01:59:51
12. Jānis Kūms Alūksne OK LAT 01:28:01 (12) 00:32:56 (6) 02:00:57
13. Daniils Ozoliņš Auseklis - LSPA LAT 01:30:49 (13) 00:33:38 (7) 02:04:27
14. Guntars Gulbis *ZS 56.KB LAT 01:31:35 (14) 00:52:14 (16) 02:23:49
15. Uldis Šteins Saldus OK LAT 01:45:48 (15) 00:44:29 (14) 02:30:17
16. Gatis Šusts Auseklis - LSPA LAT 01:53:46 (17) 00:44:45 (15) 02:38:31
17. Jānis Zaļaiskalns Auseklis - LSPA LAT 01:53:02 (16) 00:52:32 (17) 02:45:34
  Kaspars Rakstiņš Saldus OK LAT WRC   DNS    
 
H21E   12900 m 34 kp / 5900 m 24 kp
 
1. Jānis Krūmiņš *ZS 19.KB LAT 01:22:56 (1) 00:39:00 (2) 02:01:56
2. Skirmantas Ramoška Apuokas LTU 01:28:23 (3) 00:37:48 (1) 02:06:11
3. Kaspars Kārkliņš *ZS 19.KB LAT 01:32:18 (6) 00:39:13 (3) 02:11:31
4. Raman Bespalau Minsk BLR 01:32:16 (5) 00:39:29 (4) 02:11:45
5. Henrik Sigstad NTNUI NOR 01:33:36 (8) 00:41:10 (7) 02:14:46
6. Renārs Roze *ZS 54.ITB LAT 01:28:36 (4) 00:47:36 (21) 02:16:12
7. Gatis Caics *ZS Studentu Bataljons LAT 01:38:56 (17) 00:40:30 (6) 02:19:26
8. Laimonas Čaplikas Takas LTU 01:34:25 (9) 00:47:08 (17) 02:21:33
9. Kristian Kullerud NTNUI NOR 01:41:41 (20) 00:40:05 (5) 02:21:46
10. Jānis Melbārdis Burkānciems OK LAT 01:40:17 (18) 00:42:51 (10) 02:23:08
11. Ramūnas Šimanskas Takas LTU 01:42:22 (22) 00:42:24 (8) 02:24:46
12. Espen Fiskum NTNUI NOR 01:42:21 (21) 00:42:31 (9) 02:24:52
13. Tadas Kazlauskas Apuokas LTU 01:40:28 (19) 00:44:39 (12) 02:25:07
14. Jānis Peilāns Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:37:44 (14) 00:47:29 (20) 02:25:13
15. Øystein Jaren Samuelsen NTNUI NOR 01:37:43 (13) 00:47:43 (22) 02:25:26
16. Peter Näsholm NTNUI NOR 01:38:31 (16) 00:47:47 (23) 02:26:18
17. Kaspars Čerjaks *ZS Studentu Bataljons LAT 01:37:28 (12) 00:48:56 (25) 02:26:24
18. Atis Rešķis *ZS 45.KB LAT 01:42:43 (23) 00:45:00 (13) 02:27:43
19. Juris Ostups Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:44:15 (25) 00:45:54 (14) 02:30:09
20. Toms Veits Purva Bridējs OK / Rīgas rajons LAT 01:36:35 (11) 00:54:19 (30) 02:30:54
21. Artis Jansons Viga OK LAT 01:43:44 (24) 00:48:46 (24) 02:32:30
22. Jan Kocbach Fana IL NOR 01:46:49 (26) 00:46:13 (15) 02:33:02
23. Simen A. Bjøringsøy NTNUI NOR 01:49:34 (28) 00:43:42 (11) 02:33:16
24. Artis Ločmelis Burkānciems OK LAT 01:38:01 (15) 00:56:02 (32) 02:34:03
25. Jaakko Leppänen Kalevan Rasti FIN 01:51:02 (29) 00:47:21 (19) 02:38:23
26. Mārtiņš Līsmanis Purva Bridējs OK LAT 01:48:34 (27) 00:53:20 (28) 02:41:54
27. Knut Sveinung Rekaa NTNUI NOR 01:52:19 (30) 00:49:41 (26) 02:42:00
28. Reinis Putniņš *ZS 56.KB LAT 01:55:26 (33) 00:46:56 (16) 02:42:22
29. Remigijus Masilionis Fortūna OK LTU 02:01:12 (39) 00:47:18 (18) 02:48:30
30. Henrik Ruud NTNUI NOR 01:57:20 (35) 00:52:25 (27) 02:49:45
31. Raul Hindov TON EST 02:00:07 (38) 00:54:06 (29) 02:54:13
32. Sigbjørn Ytrehus NTNUI NOR 01:56:39 (34) 01:01:03 (36) 02:57:42
33. Erik Sælen NTNUI NOR 02:01:41 (40) 00:57:03 (33) 02:58:44
34. Jevgeņijs Petrovs *ZS 34.AB LAT 01:54:55 (32) 01:04:44 (38) 02:59:39
35. Gard E. Jørgensen NTNUI NOR 02:12:30 (41) 00:58:44 (35) 03:11:14
36. Juris Knēts Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 02:18:14 (42) 00:55:34 (31) 03:13:48
37. Jostein Bø Fløystad NTNUI NOR 02:22:10 (43) 01:06:06 (40) 03:28:16
38. Robert Fredriksen NTNUI NOR 02:32:35 (44) 01:17:58 (41) 03:50:33
39. Torstein Fjermestad NTNUI NOR 03:13:42 (45) 02:02:31 (43) 05:16:13
 Ragnar Tonjer NTNUI NOR DNS   00:58:16 (34)  
 Øyvind Bakken Rognstad NTNUI NOR DNS   01:01:54 (37)  
  Marius Mazulis Sakas OSK LTU 01:23:22 (2) DNS    
  Guntars Šmitiņš Purva Bridējs OK LAT 01:32:31 (7) DNS    
  Donatas Mickus Sakas OSK LTU 01:35:43 (10) DNS    
  Ivars Valtass Saldus OK LAT 01:52:41 (31) DNS    
  Halvor Saunes NTNUI NOR 01:59:31 (37) DNS    
  Einar Tommelstad NTNUI NOR 01:59:18 (36) WRC    
 Stian Grann NTNUI NOR WRC   01:05:53 (39)  
 Tore Borchgrevink Alu NTNUI NOR WRC   01:30:31 (42)  
  Ģirts Sarma *ZS 54.ITB LAT DNS   DNS    
  Frank Aasgård NTNUI NOR DNS   DNS    
  Håvard Suleng NTNUI NOR WRC   WRC    
  Fredrik Rosenqvist NTNUI NOR WRC   DNS    
 
H21A   8500 m 23 kp / 4600 m 18 kp
 
1. Sandis Mišins Auseklis - LSPA LAT 01:09:24 (1) 00:31:29 (4) 01:40:53
2. Ilmārs Dāvidsons *ZS Studentu Bataljons LAT 01:12:03 (4) 00:29:43 (1) 01:41:46
3. Arnis Šnore Auseklis - LSPA LAT 01:11:34 (2) 00:35:37 (13) 01:47:11
4. Jānis Segliņš *ZS 51.KB LAT 01:11:43 (3) 00:35:40 (15) 01:47:23
5. Austris Krastiņš ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:17:08 (9) 00:31:08 (2) 01:48:16
6. Ints Kalniņš Briksnis SK LAT 01:15:55 (7) 00:33:13 (7) 01:49:08
7. Gediminas Ranonis Apuokas LTU 01:15:39 (6) 00:34:14 (11) 01:49:53
8. Kristaps Kaimiņš Ogre LAT 01:18:56 (12) 00:31:34 (5) 01:50:30
9. Vitali Savanovich Minsk BLR 01:16:54 (8) 00:33:40 (8) 01:50:34
10. Vladimirs Ļašs Briksnis SK LAT 01:20:35 (14) 00:31:55 (6) 01:52:30
11. Agris Stūris Saldus OK LAT 01:15:18 (5) 00:39:22 (27) 01:54:40
12. Aldis Banga Prizma LAT 01:18:15 (11) 00:36:50 (20) 01:55:05
13. Andis Janovs A2 / Rīgas rajons LAT 01:20:11 (13) 00:38:13 (24) 01:58:24
14. Gatis Rešķis *ZS 45.KB LAT 01:21:44 (15) 00:37:18 (21) 01:59:02
15. Kalvis Brūns RSP LAT 01:25:54 (19) 00:34:04 (10) 01:59:58
16. Andris Klepers ind. LAT 01:24:45 (17) 00:36:12 (16) 02:00:57
17. Agris Robs Saldus OK LAT 01:25:39 (18) 00:35:39 (14) 02:01:18
18. Mārtiņš Vimba ind. LAT 01:26:12 (20) 00:36:47 (19) 02:02:59
19. Ansis Actiņš 3ALAT 01:18:08 (10) 00:45:31 (32) 02:03:39
20. Jānis Brauns Ziemeļkurzeme OK LAT 01:26:25 (21) 00:37:42 (23) 02:04:07
21. Jānis Actiņš 3ALAT 01:28:15 (22) 00:36:20 (17) 02:04:35
22. Janis Ansabergs Auseklis - LSPA LAT 01:33:32 (28) 00:31:12 (3) 02:04:44
23. Alvis Lepiksons Auseklis - LSPA LAT 01:28:26 (23) 00:36:35 (18) 02:05:01
24. Mārtiņš Vabulis ind. LAT 01:21:44 (15) 00:43:54 (31) 02:05:38
25. Kaspars Blekte ind. LAT 01:29:55 (26) 00:37:33 (22) 02:07:28
26. Harijs Meiers Ziemeļkurzeme OK LAT 01:28:55 (25) 00:38:51 (26) 02:07:46
27. Eduards Šmits Saldus OK LAT 01:32:17 (27) 00:38:17 (25) 02:10:34
28. Kaspars Staņa A2 / Rīgas rajons LAT 01:39:20 (31) 00:34:57 (12) 02:14:17
29. Pēteris Hokonens A2 / Rīgas rajons LAT 01:33:48 (29) 00:48:44 (33) 02:22:32
30. Aigars Putnis ind. LAT 01:40:48 (32) 00:42:29 (29) 02:23:17
31. Mareks Dombrovskis ind. LAT 01:28:50 (24) 01:04:04 (34) 02:32:54
32. Didzis Krūmiņš ind. LAT 01:52:03 (33) 00:41:47 (28) 02:33:50
33. Ainārs Grīnvalds Ziemeļkurzeme OK LAT 01:53:23 (34) 01:31:40 (35) 03:25:03
  Rihards Akimovs *ZS 51.KB LAT 01:37:06 (30) DNS    
  Armands Baumanis Taka TOK LAT 01:55:01 (35) DNS    
 Lauris Niedre ind. LAT WRC   00:43:19 (30)  
 Gatis Dzērve ind. LAT     00:34:00 (9)  
 
H21B   6600 m 14 kp / 4200 m 11 kp
 
1. Raimonds Spulle *ZS 27.KB LAT 00:47:45 (1) 00:28:53 (6) 01:16:38
2. Ingus Pētersons *ZS 45.KB LAT 00:52:59 (2) 00:27:31 (3) 01:20:30
3. Gints Jubelis *ZS 56.KB LAT 00:57:34 (4) 00:24:49 (1) 01:22:23
4. Jānis Butāns Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:55:33 (3) 00:29:05 (7) 01:24:38
5. Arne Lūsis *ZS 52.KB LAT 00:57:36 (5) 00:28:30 (5) 01:26:06
6. Gatis Berķis *ZS Studentu Bataljons LAT 00:58:12 (6) 00:28:24 (4) 01:26:36
7. Dairis Stūris *ZS 55.KB LAT 01:01:45 (9) 00:27:23 (2) 01:29:08
8. Gatis Žogla Ziemeļkurzeme OK LAT 00:58:47 (7) 00:31:51 (12) 01:30:38
9. Alberts Lācis *ZS Studentu Bataljons LAT 01:00:46 (8) 00:30:34 (9) 01:31:20
10. Kaspars Zudrags *ZS Studentu Bataljons LAT 01:03:11 (10) 00:29:08 (8) 01:32:19
11. Renārs Druvenieks *ZS 56.KB LAT 01:06:49 (13) 00:30:37 (10) 01:37:26
12. Pēteris Drāke *ZS Studentu Bataljons LAT 01:06:03 (12) 00:32:37 (13) 01:38:40
13. Arnis Jansons ind. LAT 01:04:22 (11) 00:36:54 (22) 01:41:16
14. Aleksandrs Rogožins *ZS 34.AB LAT 01:07:47 (14) 00:34:01 (17) 01:41:48
15. Mareks Kilups ind. LAT 01:08:21 (16) 00:33:36 (16) 01:41:57
16. Aigars Savickis *ZS 22.KB LAT 01:11:08 (21) 00:30:50 (11) 01:41:58
17. Renaars Druva Briksnis SK LAT 01:09:54 (19) 00:33:24 (15) 01:43:18
18. Aldis Upenieks ind. LAT 01:08:49 (17) 00:34:56 (18) 01:43:45
19. Māris Bolšteins Alnis OK / JRSC LAT 01:13:02 (23) 00:32:55 (14) 01:45:57
20. Agris Bušs Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:11:26 (22) 00:35:13 (19) 01:46:39
21. Gundars Cers *ZS Štābs LAT 01:08:51 (18) 00:39:38 (25) 01:48:29
22. Mareks Ivanovs *ZS 55.KB LAT 01:08:19 (15) 00:41:24 (29) 01:49:43
23. Ģirts Šteins Saldus OK LAT 01:21:27 (25) 00:37:39 (24) 01:59:06
24. Artūrs Barons *ZS Štābs LAT 01:22:18 (26) 00:41:16 (28) 02:03:34
25. Andris Lācītis *1.ZSN štābs LAT 01:24:43 (27) 00:40:00 (26) 02:04:43
26. Jānis Mežavilks *ZS 52.KB LAT 01:30:46 (29) 00:42:37 (30) 02:13:23
27. Jānis Jaunzemis *1.ZSN štābs LAT 01:21:09 (24) 00:52:54 (34) 02:14:03
28. Valērijs Baranovskis *ZS 34.AB LAT 01:40:54 (30) 00:36:22 (21) 02:17:16
29. Ziedonis Indričs *ZS Štābs LAT 01:26:53 (28) 00:52:24 (33) 02:19:17
30. Artūrs Žogla ind. LAT 01:58:50 (33) 00:45:47 (31) 02:44:37
31. Rūdolfs Balodis ind. LAT 01:58:30 (32) 00:47:24 (32) 02:45:54
 Laimonis Osis *ZS 56.KB LAT DNS   00:40:55 (27)  
  Māris Kalējs Alnis OK / JRSC LAT 01:10:51 (20) DNS    
 Kaspars Ābele Auseklis - LSPA LAT WRC   00:35:42 (20)  
 Gints Ķepiņš *ZS 27.KB LAT WRC   00:37:04 (23)  
  Jānis Zariņš *ZS 56.KB LAT 01:41:50 (31) DNS    
  Edgars Riekstiņš Sprīdītis TSK LAT DNS   DNS    
  Kaspars Šķilts Sprīdītis TSK LAT WRC   WRC    
 
H35   9200 m 20 kp / 4800 m 18 kp
 
1. Ivars Žagars Purva Bridējs OK LAT 01:06:17 (1) 00:30:57 (2) 01:37:14
2. Guntars Mankus *ZS 45.KB LAT 01:14:45 (3) 00:33:11 (3) 01:47:56
3. Guntars Polis Auseklis - LSPA LAT 01:13:18 (2) 00:35:25 (7) 01:48:43
4. Gunārs Ikaunieks *ZS 25.KB LAT 01:15:42 (4) 00:33:54 (4) 01:49:36
5. Aigars Actiņš 3ALAT 01:18:09 (5) 00:36:54 (8) 01:55:03
6. Raimonds Lapiņš A2 / Rīgas rajons LAT 01:21:13 (7) 00:35:22 (6) 01:56:35
7. Gundars Rusovs Auseklis - LSPA LAT 01:22:39 (8) 00:39:21 (11) 02:02:00
8. Ainārs Veģeris Viga OK LAT 01:24:18 (10) 00:38:14 (10) 02:02:32
9. Aigars Vārna Ziemeļkurzeme OK LAT 01:28:15 (12) 00:35:07 (5) 02:03:22
10. Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK LAT 01:26:47 (11) 00:37:30 (9) 02:04:17
11. Uvis Soika Viga OK LAT 01:19:25 (6) 00:47:38 (14) 02:07:03
12. Juris Borovikovs *ZS 25.KB LAT 01:32:44 (14) 00:43:00 (12) 02:15:44
13. Māris Sokolovskis *ZS 45.KB LAT 01:29:50 (13) 00:46:23 (13) 02:16:13
14. Ainārs Šiliņš *ZS 52.KB LAT 01:48:20 (16) 00:48:41 (16) 02:37:01
15. Andris Leja Ziemeļkurzeme OK LAT 02:25:19 (18) 00:48:17 (15) 03:13:36
16. Raimonds Požarskis *1.ZSN štābs LAT 02:59:24 (19) 01:31:48 (18) 04:31:12
17. Aivars Driņģis *ZS 34.AB LAT 03:05:29 (20) 01:53:42 (19) 04:59:11
 Ģirts Liniņš *ZS Studentu Bataljons LAT DNS   00:29:54 (1)  
 Verners Turks Viga OK LAT DNS   01:05:08 (17)  
  Māris Ruģelis Viga OK LAT 01:34:36 (15) DNS    
  Aleksandrs Balodis Taka TOK LAT 01:49:23 (17) DNS    
  Ints Ulmanis Auseklis - LSPA LAT 01:23:50 (9) WRC    
  Valters Freidenfelds Briksnis SK LAT WRC   DNS    
 
H40   7800 m 17 kp / 4900 m 18 kp
 
1. Valdis Kokorišs Mona OK LAT 01:01:36 (1) 00:33:42 (2) 01:35:18
2. Aivars Mihailovs Auseklis - LSPA LAT 01:02:27 (2) 00:33:37 (1) 01:36:04
3. Pēteris Īvāns Taka TOK LAT 01:14:41 (4) 00:39:54 (5) 01:54:35
4. Justs Lūkins *ZS 56.KB LAT 01:18:40 (6) 00:36:57 (4) 01:55:37
5. Ģirts Zīlišķis Mona OK LAT 01:16:09 (5) 00:41:54 (6) 01:58:03
6. Andris Meļķerts Saldus OK LAT 01:13:54 (3) 00:46:12 (7) 02:00:06
7. Sergejs Šadrins Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:24:15 (7) 00:36:54 (3) 02:01:09
8. Andrejs Gaumigs Mona OK LAT 01:25:37 (8) 00:58:52 (11) 02:24:29
9. Anatolijs Ozoliņš Auseklis - LSPA LAT 01:40:33 (9) 00:52:19 (9) 02:32:52
10. Ivars Prikulis *ZS Štābs LAT 01:47:12 (11) 00:51:47 (8) 02:38:59
11. Mārtiņš Gaigals ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:42:52 (10) 00:56:18 (10) 02:39:10
12. Juris Kļaviņš Alnis OK / JRSC LAT 01:51:16 (12) 01:07:38 (12) 02:58:54
13. Normunds Narvaišs Sprīdītis TSK LAT 01:54:30 (13) 01:07:40 (13) 03:02:10
14. Māris Jēkabsons Auseklis - LSPA LAT 02:01:02 (15) 01:11:34 (14) 03:12:36
  Arvis Heniņš Ziemeļkurzeme OK LAT 01:54:55 (14) DNS    
  Harijs Šemelis ind. LAT DNS   DNS    
 
H45   7800 m 17 kp / 4900 m 18 kp
 
1. Igors Bužs Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:02:08 (1) 00:34:27 (1) 01:36:35
2. Ģirts Mamis Mona OK LAT 01:04:04 (2) 00:37:46 (6) 01:41:50
3. Guntis Dišlers *ZS 51.KB LAT 01:05:03 (3) 00:37:41 (5) 01:42:44
4. Guntars Jansons Balta LAT 01:07:03 (5) 00:35:53 (2) 01:42:56
5. Juris Zariņš Viga OK LAT 01:10:23 (7) 00:37:13 (3) 01:47:36
6. Kārlis Magons Prizma LAT 01:06:53 (4) 00:41:57 (11) 01:48:50
7. Paulis Bričonoks Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:11:50 (8) 00:37:38 (4) 01:49:28
8. Andrejs Lācis *ZS 22.KB LAT 01:09:45 (6) 00:40:50 (9) 01:50:35
9. Raimonds Cibulis Alnis OK / JRSC LAT 01:12:14 (9) 00:38:56 (7) 01:51:10
10. Pēteris Zariņš Mona OK LAT 01:15:42 (11) 00:40:52 (10) 01:56:34
11. Valdis Tilts ZVOC-Valmieras BSS LAT 01:14:27 (10) 00:43:39 (13) 01:58:06
12. Guntis Dude *ZS 51.KB LAT 01:15:50 (12) 00:43:40 (14) 01:59:30
13. Jānis Lagzdkalns ind. LAT 01:17:22 (13) 00:43:32 (12) 02:00:54
14. Pēteris Strazdiņš Viga OK LAT 01:18:25 (14) 00:44:11 (15) 02:02:36
15. Māris Zaļaiskalns Taka TOK LAT 01:30:47 (19) 00:46:17 (16) 02:17:04
16. Urmas Laev Mercury EST 01:26:18 (17) 00:51:28 (19) 02:17:46
17. Rainers Meiers Taka TOK LAT 01:20:35 (15) 00:57:47 (22) 02:18:22
18. Viesturs Tamužs Mona OK LAT 01:29:53 (18) 00:55:36 (21) 02:25:29
19. Viesturs Dandens Alūksne OK LAT 01:41:36 (24) 00:50:37 (18) 02:32:13
20. Aivars Žogla Ziemeļkurzeme OK LAT 01:38:41 (22) 00:54:02 (20) 02:32:43
21. Gundars Freimanis Sprīdītis TSK LAT 01:39:49 (23) 01:06:19 (23) 02:46:08
 Andis Pirktiņš Balta LAT DNS   00:40:25 (8)  
  Pēteris Apinis Kāpa / RRBJSS LAT 01:35:46 (20) DNS    
 Harijs Lācars Silva LAT WRC   00:46:58 (17)  
  Jānis Stankevičs ind. LAT 01:38:35 (21) DNS    
  Ilgonis Šteins Saldus OK LAT 02:01:31 (25) DNS    
  Ainārs Gailis Auseklis - LSPA LAT 01:25:48 (16) WRC    
  Aigars Tučs Kāpa OK / Rīgas rajons LAT DNS   DNS    
 
H50   6700 m 18 kp / 4200 m 16 kp
 
1. Juris Kokins *ZS 27.KB LAT 00:52:57 (1) 00:31:30 (1) 01:24:27
2. Rolands Laveiķis Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 00:55:58 (2) 00:34:16 (4) 01:30:14
3. Andris Kosmačevs OSC LAT 00:58:33 (4) 00:31:55 (2) 01:30:28
4. Ilmārs Purviņš *ZS 56.KB LAT 00:58:27 (3) 00:35:30 (5) 01:33:57
5. Juris Šinke Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:01:57 (7) 00:32:43 (3) 01:34:40
6. Jānis Turks Taka TOK LAT 00:58:51 (5) 00:38:21 (6) 01:37:12
7. Vilnis Veļķeris Alūksne OK LAT 01:00:11 (6) 00:40:56 (7) 01:41:07
8. Sandris Stūris *ZS 55.KB LAT 01:05:17 (8) 00:44:58 (9) 01:50:15
9. Aivars Druvenieks Sēlijas Mežs LAT 01:17:55 (12) 00:41:45 (8) 01:59:40
10. Ivars Ansviesulis Prizma LAT 01:18:58 (13) 00:46:03 (10) 02:05:01
11. Uldis Bertuks Alūksne OK LAT 01:12:05 (10) 00:53:56 (13) 02:06:01
12. Jānis Augulis Sigulda LAT 01:26:45 (14) 00:50:37 (12) 02:17:22
13. Edgars Mitnieks Prizma LAT 01:30:31 (16) 01:00:51 (15) 02:31:22
14. Ilmārs Kaulakans Silva LAT 01:32:34 (18) 01:00:18 (14) 02:32:52
15. Raimonds Krēsliņš ind. LAT 01:49:54 (20) 00:47:57 (11) 02:37:51
16. Māris Penkulis Saldus OK LAT 01:28:20 (15) 01:12:35 (17) 02:40:55
17. Andrejs Vīķis Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 02:06:59 (21) 01:01:50 (16) 03:08:49
  Ivars Muzikants Balta LAT 01:09:12 (9) DNS    
  Juris Pētersons ind. LAT 01:30:58 (17) DNS    
  Varis Peisenieks Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:15:12 (11) WRC    
  Miervaldis Bušs ind. LAT 01:34:08 (19) WRC    
  Ivars Šleiners Ziemeļkurzeme OK LAT WRC   DNS    
 
H55   6000 m 16 kp / 4000 m 16 kp
 
1. Aldis Lapiņš *ZS 22.KB LAT 00:54:16 (1) 00:38:15 (3) 01:32:31
2. Ilmārs Limbēns *ZS Studentu Bataljons LAT 00:57:13 (2) 00:36:03 (1) 01:33:16
3. Jānis Buls Prizma LAT 00:59:09 (3) 00:36:54 (2) 01:36:03
4. Ilgonis Krūmiņš A2 / Rīgas rajons LAT 01:02:12 (4) 00:38:48 (4) 01:41:00
5. Uldis Alksnis Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 01:07:28 (5) 00:42:33 (5) 01:50:01
6. Atis Rukšāns *ZS 19.KB LAT 01:17:29 (6) 00:52:16 (8) 02:09:45
7. Volli Kukk Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:26:35 (7) 00:46:30 (6) 02:13:05
8. Aivars Pentjušs Prizma LAT 01:35:46 (8) 00:48:14 (7) 02:24:00
 Egils Mauliņš Saldus OK LAT DNS   01:01:46 (9)  
 
H60   5600 m 14 kp / 3800 m 14 kp
 
1. Peteris Novikovs Seniors LAT 00:54:53 (1) 00:35:17 (1) 01:30:10
2. Vilis Dubrovskis Seniors LAT 00:58:27 (3) 00:37:05 (2) 01:35:32
3. Jānis Kalniņš *ZS 56.KB LAT 00:58:15 (2) 00:39:42 (4) 01:37:57
4. Aļģirds Bolšteins Alnis OK / JRSC LAT 01:06:35 (8) 00:37:12 (3) 01:43:47
5. Guntis Upacers *ZS 54.ITB LAT 01:02:18 (4) 00:44:30 (5) 01:46:48
6. Uldis Alksnis ind. LAT 01:03:54 (5) 00:45:55 (6) 01:49:49
7. Ansis Ozoliņš Burkānciems OK LAT 01:04:58 (7) 00:46:29 (7) 01:51:27
8. Jurijs Oļeiņiks Azimuts (Ventspils) LAT 01:04:21 (6) 00:54:01 (8) 01:58:22
  Ivars Brants Alnis OK / JRSC LAT 01:16:04 (9) DNS    
 
H65   4200 m 13 kp / 3500 m 13 kp
 
1. Gunārs Fogelis Meridiāns-CPSS-CBJC LAT 00:45:35 (2) 00:32:09 (1) 01:17:44
2. Andris Ģipslis *ZS 27.KB LAT 00:44:08 (1) 00:34:11 (3) 01:18:19
3. Māris Mālkalnietis A2 / Rīgas rajons LAT 00:49:20 (4) 00:32:48 (2) 01:22:08
4. Andris Ozols Prizma LAT 00:53:21 (5) 00:44:23 (4) 01:37:44
5. Vadims Černiševs Azimuts (Ventspils) LAT 00:57:04 (6) 00:50:40 (7) 01:47:44
6. Ivars Kalniņš Seniors LAT 01:03:56 (7) 00:49:29 (5) 01:53:25
7. Andris Kalniņš Seniors LAT 01:07:34 (9) 00:50:39 (6) 01:58:13
8. Oskars Začs Saldus OK LAT 01:16:11 (10) 00:51:20 (8) 02:07:31
  Juris Zvirgzds Seniors LAT 00:47:14 (3) DNS    
  Edvīns Upītis Sprīdītis TSK LAT 01:06:17 (8) WRC    
 
H70   4200 m 13 kp / 3500 m 13 kp
 
1. Imants Peskops Taka TOK LAT 00:54:01 (4) 00:36:39 (1) 01:30:40
2. Eriks Stamurs Seniors LAT 00:50:59 (2) 00:39:45 (2) 01:30:44
3. Ivars Vītiņš *ZS 27.KB LAT 00:47:54 (1) 00:43:37 (3) 01:31:31
4. Laimonis Tone Saldus OK LAT 01:02:43 (5) 01:02:34 (6) 02:05:17
5. Tālivaldis Tūns Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 01:05:53 (6) 01:00:43 (5) 02:06:36
6. Ojārs Leikarts Taka TOK LAT 01:22:02 (7) 01:09:24 (8) 02:31:26
7. Juris-Mārtiņš Leikarts ind. LAT 01:32:09 (8) 01:00:34 (4) 02:32:43
8. Egons Zablovskis Seniors LAT 01:55:00 (10) 01:27:19 (9) 03:22:19
  Aleksejs Ozoliņš *ZS Studentu Bataljons LAT 01:37:25 (9) DNS    
  Gunārs Ostups Kāpa OK / Rīgas rajons LAT 00:52:41 (3) WRC    
 Jānis Pommers Taka TOK LAT WRC   01:03:15 (7)  
  Edvīns Berners Prizma LAT WRC   DNS