Start List – Kurzemes pavasaris 2024 - Day 1 (Middle)

 
2024-04-06
 
W8
7 Competitors
2180 Meters
 
Estere Sapate
Alnis OK-JNSC
LAT
7211155
 
Mila Ščerbavičiūtė
Fortuna OK
LTU
1394119
 
Māra Līna Andersone
Ikšķile OK/OSC
LAT
8012020
 
Elizabete Rešķe
Saldus OK
LAT
1394352
 
Klēra Otīlija Janova
Siguldas Takas
LAT
2340081
 
Katrīna Pētersone
Taka TOK
LAT
430527
 
Nora Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
8061495
 
W10
13 Competitors
2180 Meters
 
Felicita Priedīte
Auseklis IK
LAT
8288008
 
Madara Māra Saklaure
Kāpa OK
LAT
1110271
 
Emma Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8010205
 
Liucija Minderytė
Neringos SM
LTU
1451888
 
Anne Jūle Krastiņa
Ogre OK/SC
LAT
8667941
 
Janta Klibiķe
Ogre OK/SC
LAT
8484284
 
Vakarė Valauskaitė
OK Telšē
LTU
7000365
 
Madara Lucāne
Ozons
LAT
8013442
 
Alise Jaudzema
Saldus OK
LAT
8653900
 
Marta Kalniņa
Siguldas sporta skola
LAT
8003459
 
Amanda Ozola
ZVOC-VBSS
LAT
8061503
 
Ance Rumba
ZVOC-VBSS
LAT
8011892
 
Daina Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
8061494
 
W12
33 Competitors
2050 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Nora Branta
Auseklis IK
8142196
 
12:04
Lote Brauna
Ziemeļkurzeme OK
LAT
2008871
 
12:06
Izabelė Myškina
Neringos SM
LTU
1451895
 
12:08
Smiltė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
8355908
 
12:10
Rota Ķibere
ZVOC-VBSS
LAT
8061506
 
12:12
Ramona Kauliņa
Kāpa OK
LAT
8650300
 
12:14
Lelde Austra Apine
Ogre OK/SC
LAT
8661470
 
12:16
Dārta Pauliņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8062161
 
12:18
Eva Vecziediņa
Ogre OK/SC
LAT
8661464
 
12:20
Alise Legzdiņa
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
8013447
 
12:22
Emīlija Pētersone
Taka TOK
LAT
430521
 
12:24
Elza Vītola
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8119425
 
12:26
Anabella Luika
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8658444
 
12:28
Luīze Riekstiņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642317
 
12:30
Madara Grauduma
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8031213
 
12:32
Elīna Mutore
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642306
 
12:34
Hanne Nedviga
Ogre OK/SC
LAT
8667945
 
12:36
Luka Novičenko
Šiurpys OK
LTU
9999913
 
12:38
Živilė Archipovaitė
Perkūnas OK
LTU
8133265
 
12:40
Laima Grandāne
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8022622
 
12:42
Gabija Urbonaitė
OK Telšiai
LTU
8355903
 
12:44
Elēna Bremze
Ogre OK/SC
LAT
8661465
 
12:46
Alise Lubāne
Auseklis IK
LAT
8305555
 
12:48
Tīna Zeiļuka
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
1501607
 
12:50
Natālija Čiževska
Siguldas sporta skola
LAT
8013449
 
12:52
Ulrika Volframa
Ikšķile OK/OSC
LAT
8510137
 
12:54
Smilte Ziaziulyte
Perkūnas OK
LTU
8508093
 
12:56
Dārta Sedleniece
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8150063
 
12:58
Šarlote Vilciņa
Kāpa OK
LAT
8331103
 
13:00
Herta Grantskalna
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8089672
 
13:02
Alise Prūse
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
1394358
 
13:04
Kate Salnāja
Kāpa OK
LAT
8658468
 
13:06
Melānija Loškarjova
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
1394356
 
W14
33 Competitors
2400 Meters
 
12:10
Vacant
Vacant
 
12:12
Vacant
Vacant
 
12:14
Dārta Rožukalne
Auseklis IK
LAT
8200288
 
12:16
Emīlija Līna Ābelniece
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642301
 
12:18
Laura Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8141110
 
12:20
Kate Balode
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8515205
 
12:22
Una Sipčenko
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642333
 
12:24
Martyna Jankauskaitė
OK Telšiai
LTU
8355857
 
12:26
Madara Zakrevska
Alnis OK-JNSC
LAT
8517301
 
12:28
Anele Naruseviciute
SM Gaja
LTU
8517942
 
12:30
Amanta Mikijanska
Auseklis IK
LAT
8007778
 
12:32
Estere Naudiņa-Dannenberga
Ogre OK/SC
LAT
8011924
 
12:34
Anete Vintiša
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642320
 
12:36
Neda Petrauskaitė
Perkūnas OK
LTU
8003928
 
12:38
Katrīna Cīrule
Auseklis IK
LAT
8201188
 
12:40
Undīne Ceplīte
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8523465
 
12:42
Henriete Priedīte
Auseklis IK
LAT
8033303
 
12:44
Justė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
8355905
 
12:46
Liene Riekstiņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642303
 
12:48
Vakarė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
8355851
 
12:50
Karlīna Dobule
Ikšķile OK/OSC
LAT
8011654
 
12:52
Madlēna Freimane
Auseklis IK
LAT
8612211
 
12:54
Andžela Lenkauskaitė
OK Telšiai
LTU
8355901
 
12:56
Jete Lāce
Siguldas sporta skola
LAT
8022347
 
12:58
Lauma Līva Saklaure
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8652155
 
13:00
Odrija Stolere
Ikšķile OK/OSC
LAT
8119450
 
13:02
Gabrielė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
8355906
 
13:04
Elīza Romanovska
Ikšķile OK/OSC
LAT
8237767
 
13:06
Renāte Grase
Ogre OK/SC
LAT
8661462
 
13:08
Estere Dobule
Ikšķile OK/OSC
LAT
8011655
 
13:10
Kate Daģe
Alnis OK-JNSC
LAT
8089674
 
13:12
Anete Salnāja
Kāpa OK
LAT
8420961
 
13:14
Melānija Rožukalne
Auseklis IK
LAT
8000501
 
13:16
Laura Māra Grīnīte
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8503609
 
13:18
Annija Žilinska
Auseklis IK
LAT
8507652
 
W16
30 Competitors
3210 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Vacant
Vacant
 
12:05
Madara Zīberte
Alnis OK-JNSC
LAT
8020050
 
12:07
Sofija Skrapce
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8091021
 
12:09
Liene Rozenberga
Siguldas sporta skola
LAT
8012069
 
12:11
Lauma Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8140208
 
12:13
Marta Makarova
Ikšķile OK/OSC
LAT
8032782
 
12:15
Eleonora Priedīte
Auseklis IK
LAT
8280001
 
12:17
Selīna Krasta
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
1150550
 
12:19
Luīze Plone
Alnis OK-JNSC
LAT
8202100
 
12:21
Madara Galindoma
Individuāli
LAT
8013387
 
12:23
Auguste Zīle
Alnis OK-JNSC
LAT
8399993
 
12:25
Māra Bērze
Siguldas sporta skola
LAT
8004549
 
12:27
Amanda Mankus
Saldus OK
LAT
8090009
 
12:29
Emilija Boruseviciute
SM Gaja
LTU
8003280
 
12:31
Emīlija Dravante
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8090211
 
12:33
Gabriela Grase
ZVOC-VBSS
LAT
8061490
 
12:35
Leja Rybelyte
SM Gaja
LTU
8030053
 
12:37
Rūta Irbe
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642302
 
12:39
Lūcija Epnere
Auseklis IK
LAT
8142200
 
12:41
Marija Kleinberga
Siguldas sporta skola
LAT
8044553
 
12:43
Gerda Mikalauskaite
SM Gaja
LTU
8003978
 
12:45
Sofija Galvanovska
Auseklis IK
LAT
8099901
 
12:47
Anna Dzedone
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8401111
 
12:49
Emilija Lipinskaitė
Šiaulių JTC
LTU
8047253
 
12:51
Emīlija Terentjeva
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8650188
 
12:53
Elma Bremze
Ogre OK/SC
LAT
8661467
 
12:55
Marta Vaļģe
ZVOC-VBSS
LAT
8523131
 
12:57
Lillija Brice
Bez kompasa
LAT
8008188
 
12:59
Madara Miķelsone
Auseklis IK
LAT
8150555
 
13:01
Urtė Markuščenko
Neringos SM
LTU
1451894
 
13:03
Dita Egita Briede
ZVOC-VBSS
LAT
8011917
 
W18
19 Competitors
4030 Meters
 
13:30
Vacant
Vacant
 
13:32
Keita Kavīte
ZVOC-VBSS
LAT
8011903
 
13:34
Emma Sophie Hoeppner
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8641940
 
13:36
Neda Novičenko
Šiurpys OK
LTU
8501460
 
13:38
Vanesa Paula Ķestere
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8643324
 
13:40
Anete Salava
Siguldas sporta skola
LAT
8482555
 
13:42
Sandija Rumba
ZVOC-VBSS
LAT
8665866
 
13:44
Elīza Odriņa
Ikšķile OK/OSC
LAT
8670336
 
13:46
Ilze Jumiķe
Alnis OK-JNSC
LAT
8020070
 
13:48
Līva Elīza Andersone
Saldus OK
LAT
8656804
 
13:50
Evelīna Kairiša
Alnis OK-JNSC
LAT
8202088
 
13:52
Grieta Grantskalna
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8680091
 
13:54
Karlīna Vilciņa
Auseklis IK
LAT
8064488
 
13:56
Ema Remendaite
SM Gaja
LTU
8330633
 
13:58
Terēze Ikauniece
Ikšķile OK/OSC
LAT
8000033
 
14:00
Viktorija Bērziņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642330
 
14:02
Estere Laurenova
ZVOC-VBSS
LAT
8011904
 
14:04
Māra Segliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
8020207
 
14:06
Nikija Biruma
ZVOC-VBSS
LAT
8011906
 
14:08
Laura Krūmiņa
Alnis OK-JNSC
LAT
8518301
 
W20
11 Competitors
4030 Meters
 
13:06
Vacant
Vacant
 
13:08
Greta Mazuraitytė
Šiaulių JTC
LTU
8047261
 
13:10
Anda Jaunmuktāne
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8016055
 
13:12
Elīze Bremze
Ogre OK/SC
LAT
8011931
 
13:14
Agnese Jaunmuktāne
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8007994
 
13:16
Zane Novada
Alnis OK-JNSC
LAT
8155155
 
13:18
Rūta Dāboliņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8663403
 
13:20
Aiga Strazdiņa
Ozons/RSP
LAT
8099130
 
13:22
Sabīne Strazdiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8663405
 
13:24
Gintarė Gapšytė
Šiaulių JTC
LTU
8654423
 
13:26
Dārta Putne
Alnis OK-JNSC
LAT
8334480
 
13:28
Neda Davidaviciute
SM Gaja
LTU
8667557
 
W21E
13 Competitors
4950 Meters
 
51
13:34
Vacant
Vacant
 
52
13:36
Vacant
Vacant
 
53
13:38
Po Wa Tang
Youth Advance Orienteering Club
HKG
8054136
 
54
13:40
Liene Brūvele
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8019428
 
55
13:42
Gedvile Dirziute
Lėvuo OK
LTU
8009723
 
56
13:44
Tina Kate Spektore
Ozons
LAT
8011100
GPS
 
57
13:46
Viktorija Gedgaudaite
Horizontas
LTU
1040998
GPS
 
58
13:48
Ieva Rukšāne
Kāpa OK
LAT
8220691
GPS
 
59
13:50
Elīza Ozola
Auseklis IK
LAT
8629791
GPS
 
60
13:52
Taiga Lazdāne
Kāpa OK
LAT
8082002
GPS
 
62
13:54
Laura Leiboma
Kāpa OK
LAT
8650284
GPS
 
61
13:56
Signe Sirmā
Alnis OK-JNSC
LAT
8142194
GPS
 
63
13:58
Leonarda Baltiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8004000
GPS
 
64
14:00
Laura Vīķe
Kāpa OK
LAT
8200889
GPS
 
65
14:02
Sandra Pauzaite
Dainava OK
LTU
8644545
GPS
 
W21A
13 Competitors
4020 Meters
 
13:00
Vacant
Vacant
 
13:02
Vacant
Vacant
 
13:04
Kristina Viršilaitė
Jaunystė
LTU
8000725
 
13:06
Milda Donėlė
Jaunystė
LTU
8011011
 
13:08
Dita Elīna Sila
Individuāli
LAT
8511692
 
13:10
Maija Bumbiere
Siguldas Takas
LAT
8142172
 
13:12
Vilte Kanapinskaite
Lėvuo OK
LTU
8009727
 
13:14
Līga Daģe
Sēlijas mežs OSK
LAT
8022644
 
13:16
Kendija Aparjode
Kāpa OK
LAT
8334646
 
13:18
Anna Marija Firere
Saldus OK
LAT
111111
 
13:20
Ludmila Kozačenko
Kāpa OK
LAT
8657260
 
13:22
Ieva Gapšytė
Šiaulių JTC/OK Sakas
LTU
8650371
 
13:24
Ilvija Ulmane
Auseklis IK
LAT
8200696
 
13:26
Ugnė Liegutė
Ind.
LTU
8641351
 
13:28
Rūta Grīnberga
Saldus OK
LAT
1200391
 
W21B
3 Competitors
3410 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Vacant
Vacant
 
12:04
Kristīne Mutore
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
2420163
 
12:06
Maija Medne
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8022363
 
12:08
Santa Kikuste
SILVA
LAT
1426062
 
W35
16 Competitors
4020 Meters
 
13:32
Vacant
Vacant
 
13:34
Vacant
Vacant
 
13:36
Reda Einikytė
Jaunystė
LTU
8654405
 
13:38
Liene Tamuža
Ozons
LAT
8112814
 
13:40
Vija Ratkeviča
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8024730
 
13:42
Vita Skuja
Ozons
LAT
2006335
 
13:44
Rita Pastare
Siguldas Takas
LAT
8682060
 
13:46
Līga Meļķerte
Saldus OK
LAT
8189000
 
13:48
Janeta Turka
Taka TOK
LAT
8270987
 
13:50
Ilona Daģe
Alnis OK-JNSC
LAT
8001464
 
13:52
Rita Laudere
Arhitekti
LAT
8202200
 
13:54
Elīna Petrovska
Surikati
LAT
8084002
 
13:56
Inga Līsmane
Saldus OK
LAT
8003774
 
13:58
Kristina Masevičiūtė
Dainava OK
LTU
8644551
 
14:00
Adrija Atgalaine
Lėvuo OK
LTU
8009707
 
14:02
Līga Ārniece
Ozons
LAT
8632953
 
14:04
Judita Volungeviciene
Lėvuo OK
LTU
8003772
 
14:06
Nora Austriņa
Surikati
LAT
9101202
 
W40
14 Competitors
3770 Meters
 
12:41
Vacant
Vacant
 
12:43
Sandra Priedīte
Auseklis IK
LAT
8077088
 
12:45
Irina Maciulyte
Jaunystė
LTU
2012330
 
12:47
Aiga Švalbe
Alnis OK-JNSC
LAT
8018111
 
12:49
Agita Baranovska
Ikšķile OK/OSC
LAT
8511711
 
12:51
Ieva Krastiņa
Briksnis SK
LAT
8418002
 
12:53
Māra Vilciņa
Kāpa OK
LAT
8177717
 
12:55
Ieva Dobule
Briksnis SK
LAT
8001456
 
12:57
Zane Pētersone
Taka TOK
LAT
8414137
 
12:59
Ilze Ārniece
Ozons
LAT
7212120
 
13:01
Signe Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8050383
 
13:03
Linda Krūmiņa
Briksnis SK
LAT
8011110
 
13:05
Anna Orniņa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8511373
 
13:07
Karīna Janova
Siguldas Takas
LAT
8651930
 
13:09
Daiga Beinere
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8655130
 
W45
23 Competitors
3770 Meters
 
13:11
Inese Kauķe
Briksnis SK
LAT
8123223
 
13:13
Baiba Nummure
Auseklis IK
LAT
8115500
 
13:15
Ieva Mauliņa
Briksnis SK
LAT
8188880
 
13:17
Ruta Poikāne
Auseklis IK
LAT
8080500
 
13:19
Linda Katlapa
Ozons
LAT
7209666
 
13:21
Dace Lubāne
Auseklis IK
LAT
8501111
 
13:23
Agnese Baltmane
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8200555
 
13:25
Agne Grigaliunaite
Lėvuo OK
LTU
846226
 
13:27
Evija Karlsone
Ozons
LAT
7203279
 
13:29
Rasa Kumpyte
Lėvuo OK
LTU
201315
 
13:31
Ieva Godiņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8208888
 
13:33
Dace Dubova
Auseklis IK
LAT
8658500
 
13:35
Kristīne Meistare
Ikšķile OK/OSC
LAT
8330666
 
13:37
Anita Saulīte
Auseklis IK
LAT
8111077
 
13:39
Gundega Fokina
Ikšķile OK/OSC
LAT
8064408
 
13:41
Signe Plānica
Individuāli
LAT
8506841
 
13:43
Ilona Kleina
Saldus OK
LAT
8643218
 
13:45
Ineta Laizāne
Sigulda
LAT
8025588
 
13:47
Reda Velde
Ind.
LTU
8641000
 
13:49
Anžela Šapovalova
Auseklis IK
LAT
8099900
 
13:51
Agnese Bahmane
KURMIS OK
LAT
8044477
 
13:53
Evita Vālodze
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
2085068
 
13:55
Ilze Kažociņa
Auseklis IK
LAT
8044333
 
W50
20 Competitors
3260 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Lāsma Šlosberga
Alnis OK-JNSC
LAT
8045080
 
12:05
Kristīne Veita
Ozons
LAT
8133255
 
12:07
Jana Lepiksone
Auseklis IK
LAT
8400525
 
12:09
Rima Bačkienė
SK S-Sportas
LTU
8066770
 
12:11
Rita Kalnpure
Auseklis IK
LAT
8656830
 
12:13
Alvita Mirecka
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8090808
 
12:15
Sandra Laķe
Auseklis IK
LAT
8064444
 
12:17
Līga Virbule
Taka TOK
LAT
8657225
 
12:19
Indra Segliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
8160570
 
12:21
Ieva Štāle
Ikšķile OK/OSC
LAT
8227110
 
12:23
Henna Nurminen
Helsingin Suunnistajat
FIN
9101934
 
12:25
Una Gulbe Kārkliņa
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013441
 
12:27
Ildze Straume
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8021274
 
12:29
Jolanta Bura
Auseklis IK
LAT
8627834
 
12:31
Lienīte Līce
Ozons
LAT
8013389
 
12:33
Santa Blūma
Alnis OK-JNSC
LAT
8045115
 
12:35
Aija Zeltiņa
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013420
 
12:37
Evita Pauriņa
Ikšķile OK/OSC
LAT
8076644
 
12:39
Aiga Kalniņa
Bez kompasa
LAT
8303300
 
12:41
Kristīna Ēce
Ziemeļkurzeme OK
LAT
2008878
 
W55
13 Competitors
3260 Meters
 
12:43
Vacant
Vacant
 
12:45
Ilze Lapiņa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8666033
 
12:47
Iveta Brūvere
Ozons
LAT
8024711
 
12:49
Aiva Tetere
Taka TOK
LAT
8511370
 
12:51
Ausra Bartkeviciene
Takas OSK
LTU
8648808
 
12:53
Reda Jonauskė
Jaunystė
LTU
8076559
 
12:55
Videga Liepiņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8522970
 
12:57
Inese Lācare
SILVA
LAT
8511366
 
12:59
Inga Grende
Ozons
LAT
2015695
 
13:01
Inga Ozoliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
8003977
 
13:03
Inguna Kupča
Ozons
LAT
8013411
 
13:05
Aņuta Ostašova
Saldus OK
LAT
8330670
 
13:07
Inta Mihailova
Auseklis IK
LAT
8099908
 
13:09
Daina Livdāne
Alnis OK-JNSC
LAT
8658367
 
W60
15 Competitors
3090 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Baiba Ozola
Mona OK
LAT
8628425
 
12:04
Arūnė Maumevičienė
OK Kopa
LTU
7208260
 
12:06
Skaidrīte Otaņķe
Taka TOK
LAT
8012056
 
12:08
Ema Bikeliene
Labirintas OK
LTU
8072520
 
12:10
Inta Poriķe
Alnis OK-JNSC
LAT
8663322
 
12:12
Audronė Andriulionienė
OK Kopa
LTU
7211422
 
12:14
Velga Zaļaiskalna
Mona OK
LAT
8044550
 
12:16
Odeta Turka
Taka TOK
LAT
8401628
 
12:18
Valentīna Grasmane
KURMIS OK
LAT
8080099
 
12:20
Ramona Voitkāne
Alnis OK-JNSC
LAT
1602343
 
12:22
Mudīte Šteina
Saldus OK
LAT
8942019
 
12:24
Anita Augule
Sigulda
LAT
1110777
 
12:26
Iveta Priedīte
Saldus OK
LAT
8031399
 
12:28
Violeta Ančerienė
OK Kopa
LTU
7206324
 
12:30
Silvija Penkule
Saldus OK
LAT
8663292
 
W65
13 Competitors
3090 Meters
 
12:32
Vacant
Vacant
 
12:34
Inese Purgaile
SILVA
LAT
8653566
 
12:36
Ārija Šinke
Kāpa OK
LAT
7203964
 
12:38
Ilze Tāse
Ogre OK/SC
LAT
8291159
 
12:40
Ruta Staneviciene
Labirintas OK
LTU
8654444
 
12:42
Roma Baleisiene
Devyni OSK
LTU
8629866
 
12:44
Velga Buša
Mona OK
LAT
8177770
 
12:46
Maija Čerjaka
Kāpa OK
LAT
8650184
 
12:48
Andra Jansone
Individuāli
LAT
8636838
 
12:50
Māra Putniņa
Mežmalas/Madona
LAT
8656764
 
12:52
Tamāra Kosmačeva
Kāpa OK
LAT
8650334
 
12:54
Virginija Gvildiene
Medeina OK
LTU
8651332
 
12:56
Birutė Petraitienė
Jaunystė
LTU
201381
 
12:58
Mudīte Kaļķe
Alnis OK-JNSC
LAT
7011943
 
W70
8 Competitors
2430 Meters
 
13:20
Vacant
Vacant
 
13:22
Māra Plaude
DR-KRASTS
LAT
8026577
 
13:24
Gunta Lebedoka
KURMIS OK
LAT
8040354
 
13:26
Eglė Krasuckienė
Labirintas OK
LTU
8071848
 
13:28
Alīda Ābola
Ozons
LAT
8680001
 
13:30
Ināra Gipsle
KURMIS OK
LAT
8661144
 
13:32
Liene Buša
Alnis OK-JNSC
LAT
8511669
 
13:34
Ruta Kukka
Kāpa OK
LAT
8100018
 
13:36
Inese Mauliņa
Saldus OK
LAT
2008108
 
W75
4 Competitors
2430 Meters
 
13:38
Vacant
Vacant
 
13:40
Ona Skaisgirytė
Labirintas OK
LTU
8007161
 
13:42
Māra Bolšteina
Alnis OK-JNSC
LAT
8180111
 
13:44
Skaidra Bumeliene
Labirintas OK
LTU
1111114
 
13:46
Vaira Černiševa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8510122
 
W80
2 Competitors
2080 Meters
 
13:08
Vacant
Vacant
 
13:10
Daila Mankusa
Saldus OK
LAT
8670929
 
13:12
Velta Zjatkova
Alnis OK-JNSC
LAT
8520033
 
W85
2 Competitors
2080 Meters
 
13:14
Vacant
Vacant
 
13:16
Anda Plukše
Mona OK
LAT
8064477
 
13:18
Aija Andersone
Fonons
LAT
7000195
 
M8
9 Competitors
2180 Meters
 
Ritums Krastiņš
Briksnis SK
LAT
207977
 
Miķelis Vilciņš
Kāpa OK
LAT
2086495
 
Francis Dzenis
Ozons
LAT
8013444
 
Jurģis Brūns
Ozons
LAT
8000878
 
Kārlis Līsmanis
Ozons
LAT
8506562
 
Toms Dzenis
Ozons
LAT
8013443
 
Toms Krūmiņš
Ozons
LAT
980500
 
Alberts Rešķis
Saldus OK
LAT
1394354
 
Viesturs Bērziņš
Saldus OK
LAT
2126433
 
M10
15 Competitors
2180 Meters
 
Olivers Daģis
Alnis OK-JNSC
LAT
8113330
 
Alberts Lauders
Arhitekti
LAT
8180022
 
Mariss Laizāns
Auseklis IK
LAT
8177788
 
Jēkabs Linde
Kāpa OK
LAT
8631113
 
Eduards Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8333313
 
Jānis Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8023773
 
Mārtiņš Grīnbergs
Ozons
LAT
1811175
 
Nojus Petrauskas
Perkūnas OK
LTU
8418081
 
Vincas Archipovas
Perkūnas OK
LTU
8625249
 
Aleksandrs Andersons
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
2113355
 
Renārs Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013414
 
Oskars Bērziņš
Saldus OK
LAT
1394355
 
Miķelis Mezencevs
Siguldas sporta skola
LAT
8013448
 
Olivers Broks
VSK Burkānciems & Co
LAT
1394351
 
Alberts Dudelis
ZVOC-VBSS
LAT
8011913
 
M12
19 Competitors
2280 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Dominiks Pētersons
ZVOC-VBSS
LAT
8011908
 
12:05
Miķelis Timrots
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8512541
 
12:07
Domantas Jazdauskas
OK Telšiai
LTU
8355853
 
12:09
Mariss Pētersons
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
8013412
 
12:11
Vakaris Virmauskis
OK Telšiai
LTU
8355904
 
12:13
Benas Pankratovas
SM Gaja
LTU
8133193
 
12:15
Džiugas Platakis
OK Telšiai
LTU
8355858
 
12:17
Krišjānis Kļaviņš
Siguldas sporta skola
LAT
8516150
 
12:19
Matīss Liepiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
2153109
 
12:21
Zintis Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
8061492
 
12:23
Ąžuolas Kavaliauskas
OK Telšiai
LTU
8355855
 
12:25
Roberts Zirdziņš
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8506790
 
12:27
Dominykas Valius
OK Telšiai
LTU
8355907
 
12:29
Petras Bačiulis
Neringos SM
LTU
1451891
 
12:31
Kārlis Poikāns
Auseklis IK
LAT
8118110
 
12:33
Raimonds Saklaurs
Kāpa OK
LAT
8504030
 
12:35
Haralds Baranovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
8507609
 
12:37
Teodors Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
2008877
 
12:39
Artūrs Sapats
Alnis OK-JNSC
LAT
8515501
 
M14
45 Competitors
2920 Meters
 
12:23
Vacant
Vacant
 
12:25
Vacant
Vacant
 
12:27
Justinas Bukauskas
Neringos SM
LTU
1451882
 
12:29
Klevas Kisarauskas
Neringos SM
LTU
1451889
 
12:31
Oskars Tamužs
Ozons
LAT
8090381
 
12:33
Edijs Mutors
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642312
 
12:35
Teodors Rebinovs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8290510
 
12:37
Ernests Artis Kušnarevs
Ikšķile OK/OSC
LAT
8514441
 
12:39
Gustavs Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8063496
 
12:41
Patriks Tumenis
Ikšķile OK/OSC
LAT
8514645
 
12:43
Arturs Jānis Krastiņš
Ogre OK/SC
LAT
8024682
 
12:45
Ernests Pauriņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
8082288
 
12:47
Eduards Lagušniks
Ogre OK/SC
LAT
8661469
 
12:49
Roberts Kazaks
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8063498
 
12:51
Kristaps Laugalis
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
8013445
 
12:53
Domas Paukstis
SM Gaja
LTU
8330686
 
12:55
Artis Harkins
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8655474
 
12:57
Eduards Tauriņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
8514633
 
12:59
Jokubas Kanape
SM Gaja
LTU
8506604
 
13:01
Emīls Heino Rinkevičs
Ikšķile OK/OSC
LAT
8080044
 
13:03
Matīss Utāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
4660148
 
13:05
Filips Ozoliņš
Ogre OK/SC
LAT
8666100
 
13:07
Kristofers Laķis
Auseklis IK
LAT
8142186
 
13:09
Toms Rožkalns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
1150511
 
13:11
Mārtiņš Pužulis
Auseklis IK
LAT
8050088
 
13:13
Mārtiņš Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013415
 
13:15
Lenarts Straume
Auseklis IK
LAT
8653860
 
13:17
Gvidas Gaižutis
Medeina OK
LTU
8501470
 
13:19
Timotejs Janovs
Siguldas Takas
LAT
8136444
 
13:21
Romans Čurko
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8019413
 
13:23
Toms Lubāns
Auseklis IK
LAT
8142191
 
13:25
Kristaps Krūmiņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8653809
 
13:27
Niklāvs Staņa
Auseklis IK
LAT
8142184
 
13:29
Klāvs Konovalovs
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642331
 
13:31
Gatis Gruzis
Ogre OK/SC
LAT
8667942
 
13:33
Oskaras Kriukas
Perkūnas OK
LTU
8004813
 
13:35
Viesturs Jaudzems
Auseklis IK
LAT
8044642
 
13:37
Aleksas Murėnas
Medeina OK
LTU
8261351
 
13:39
Paulius Kundrotas
OK Telšiai
LTU
8355856
 
13:41
Ričards Eidejus
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
8013446
 
13:43
Miks Graudums
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8140110
 
13:45
Petras Minderis
Neringos SM
LTU
1451897
 
13:47
Jēkabs Graudums
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8140210
 
13:49
Gustavs Ļašs
Auseklis IK
LAT
8025600
 
13:51
Aleksis Bondarenko
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
8013413
 
13:53
Mārtiņš Čablis
Auseklis IK
LAT
8030070
 
13:55
Ernests Hercenbergs
Siguldas Takas
LAT
8136445
 
M16
36 Competitors
4040 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Vacant
Vacant
 
12:05
Jānis Bižāns
Individuāli
LAT
7206331
 
12:07
Ričards Lācis
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
1150566
 
12:09
Raitis Kārkliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8516941
 
12:11
Valters Jonikāns
Ogre OK/SC
LAT
8011927
 
12:13
Dovydas Sukauskas
OK Telšiai
LTU
8355902
 
12:15
Andris Lipša
Ikšķile OK/OSC
LAT
8011653
 
12:17
Konrāds Alsbergs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
2133345
 
12:19
Justas Žvirzdinas
OK Telšiai
LTU
8355854
 
12:21
Ernests Alsbergs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
2140858
 
12:23
Andis Mineiks
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8643111
 
12:25
Kristofers Kančs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8650221
 
12:27
Jorens Žilinskis
Auseklis IK
LAT
8019421
 
12:29
Ignas Balčiūnas
Šiaulių JTC
LTU
8662399
 
12:31
Ralfs Prauliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8024747
 
12:33
Edvards Rebinovs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8060509
 
12:35
Dāvis Strīķis
Alnis OK-JNSC
LAT
8516401
 
12:37
Krīvs Edgars Rožukalns
Auseklis IK
LAT
8225533
 
12:39
Elvis Bruskovskis
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8643306
 
12:41
Mārtiņš Cīrulis
Auseklis IK
LAT
8229900
 
12:43
Lars Anders Luiks
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8108888
 
12:45
Gustavs Dubovs
Auseklis IK
LAT
8667773
 
12:47
Helvijs Tupureins
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8063492
 
12:49
Nils Romanovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
8444500
 
12:51
Gustavs Millers
Ogre OK/SC
LAT
8661466
 
12:53
Kārlis Baranovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
8482616
 
12:55
Renārs Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8380003
 
12:57
Toms Krišlauks
Ikšķile OK/OSC
LAT
8011652
 
12:59
Miķelis Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013416
 
13:01
Pēteris Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8650308
 
13:03
Gustavs Vītols-Zariņš
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8641969
 
13:05
Lukas Liekis
Šiaulių JTC
LTU
8085173
 
13:07
Emīls Vilkaušs
Alnis OK-JNSC
LAT
8653162
 
13:09
Gustavs Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
8063485
 
13:11
Eduards Ēriks Sotē
ZVOC-VBSS
LAT
8011900
 
13:13
Kristupas Rubežius
OK Telšiai
LTU
8355852
 
13:15
Sebastians Janovs
Siguldas Takas
LAT
8420921
 
M18
22 Competitors
4550 Meters
 
12:18
Vacant
Vacant
 
12:20
Vacant
Vacant
 
12:22
Atis Dubrovskis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8670511
 
12:24
Matīss Ričards Rozenbergs
Alnis OK-JNSC
LAT
8414129
 
12:26
Gvidas Šidlauskas
Šiaulių JTC
LTU
8330663
 
12:28
Raivo Žuravļovs
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8643331
 
12:30
Bruno Šterns
Ogre OK/SC
LAT
8667943
 
12:32
Rīčards Vēveris
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8019409
 
12:34
Gustavs Plonis
Alnis OK-JNSC
LAT
8180717
 
12:36
Algirdas Dienys
Perkūnas OK
LTU
8668937
 
12:38
Kevins Švalbe
Alnis OK-JNSC
LAT
8445588
 
12:40
Roberts Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8650205
 
12:42
Renārs Grasis
Ogre OK/SC
LAT
8665900
 
12:44
Rūdolfs Graudiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8650303
 
12:46
Ēriks Kokins
Ikšķile OK/OSC
LAT
8011651
 
12:48
Kārlis Lapšins
Alnis OK-JNSC
LAT
8658440
 
12:50
Roberts Graudiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8646991
 
12:52
Samuels Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013417
 
12:54
Roberts Vanags
Alnis OK-JNSC
LAT
8518341
 
12:56
Edvards Zvirgzdiņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8388880
 
12:58
Mārtiņš Dzenītis
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8644444
 
13:00
Niklāvs Dravants
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8657267
 
13:02
Renārs Vanags
Alnis OK-JNSC
LAT
8517341
 
13:04
Rinalds Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8380001
 
M20
7 Competitors
4550 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Mārtiņš Reinis Trops
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8663409
 
12:04
Uvis Sproģis
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8024697
 
12:06
Tomass Turlajs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8663407
 
12:08
Roberts Ķirkums
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8142168
 
12:10
Ričards Zīberts
Alnis OK-JNSC
LAT
8020058
 
12:12
Mikalojus Makutenas
Lėvuo OK
LTU
8009736
 
12:14
Emīls Saulīte
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
8311005
 
M21E
36 Competitors
6100 Meters
 
1
12:48
Vacant
Vacant
 
2
12:50
Vacant
Vacant
 
3
12:52
Guntis Šmaukstelis
Kāpa OK
LAT
8081111
 
4
12:54
Miika Husu
Vehkalahden Veikot
FIN
8013381
 
5
12:56
Mārcis Jansons
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8663404
 
6
12:58
Kristaps Jaudzems
Saldus OK
LAT
8432188
 
7
13:00
Aivis Šiliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8009797
 
8
13:02
Matti Kallio
Vehkalahden Veikot
FIN
8523455
 
9
13:04
Rokas Koveckis
Horizontas
LTU
8961225
GPS
 
10
13:06
Rėjus Mockaitis
Medeina OK
LTU
8638427
GPS
 
11
13:08
Kwok Wai Choy
Hong Kong Orienteering Club
HKG
8670167
GPS
 
12
13:10
Oskari Niemi
Vehkalahden Veikot
FIN
8177723
GPS
 
13
13:12
Paulis Janovs
Siguldas Takas
LAT
8655300
GPS
 
14
13:14
Kārlis Neimanis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8523505
GPS
 
15
13:16
Rokas Semaška
Medeina OK
LTU
8072544
GPS
 
16
13:18
Ričards Zvagulis
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8666060
GPS
 
17
13:20
Ainārs Drozds
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8665888
GPS
 
18
13:22
Jonas Markevičius
Medeina OK
LTU
8330641
GPS
 
19
13:24
Ainārs Lupiķis
Kāpa OK
LAT
8650317
GPS
 
20
13:26
Gediminas Janusis
Labirintas OK
LTU
8085168
GPS
 
21
13:28
Karlis Lauders
Arhitekti
LAT
8261387
GPS
 
22
13:30
Marijonas Gipas
Medeina OK
LTU
8633638
GPS
 
23
13:32
Andris Svilāns
Ogre OK/SC
LAT
8117700
GPS
 
24
13:34
Alvis Reinsons
Mežmalas/Madona
LAT
8100222
GPS
 
25
13:36
Kevinas Olišauskis
Sakas OSK
LTU
8516442
GPS
 
26
13:38
Andris Gailis
Auseklis IK
LAT
8629210
GPS
 
27
13:40
Atis Rešķis
Saldus OK
LAT
8653181
GPS
 
28
13:42
Valts Ulmanis
Auseklis IK
LAT
8088001
GPS
 
29
13:44
Matīss Saulīte
Kāpa OK
LAT
8122220
GPS
 
30
13:46
Colin Kolbe
Ozons
LAT
8084808
GPS
 
31
13:48
Vilius Aleliunas
SK S-Sportas
LTU
8506888
GPS
 
32
13:50
Jēkabs Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
8665510
GPS
 
33
13:52
Atte Nokka
Vehkalahden Veikot
FIN
8061480
GPS
 
34
13:54
Ilgvars Caune
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8662226
GPS
 
35
13:56
Janne Ovaska
Vehkalahden Veikot
FIN
8004764
GPS
 
36
13:58
Jānis Tamužs
Ozons
LAT
8100099
GPS
 
37
14:00
Valters Reneslācis
Ogre OK/SC
LAT
8011929
GPS
 
38
14:02
Jēkabs Niklāvs Janovs
Siguldas Takas
LAT
8655215
GPS
 
M21A
12 Competitors
4950 Meters
 
12:32
Vacant
Vacant
 
12:34
Vacant
Vacant
 
12:36
Madars Jansons
Saldus OK
LAT
8643242
 
12:38
Haralds Ulmanis
Auseklis IK
LAT
2021229
 
12:40
Haralds Lūkins
Ogre OK/SC
LAT
8658465
 
12:42
Māris Katkovskis
Siguldas Takas
LAT
8680008
 
12:44
Ģirts Siliņš
Auseklis IK
LAT
7081994
 
12:46
Florent Curk
Alnis OK-JNSC
LAT
8330800
 
12:48
Kristiāns Staņa
Auseklis IK
LAT
8644434
 
12:50
Uģis Daģis
Sēlijas mežs OSK
LAT
8003355
 
12:52
Kārlis Stradiņš
Auseklis IK
LAT
8080007
 
12:54
Emīls Vainovskis
Saldus OK
LAT
8100110
 
12:56
Jānis Saulītis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8183199
 
12:58
Emīls Mortuļevs
Siguldas Takas
LAT
8644504
 
M21B
9 Competitors
4550 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Vacant
Vacant
 
12:05
Miķelis Taukačs
Sprīdītis TSK
LAT
8300777
 
12:07
Haralds Šillers
Ogre OK/SC
LAT
8516239
 
12:09
Gaidars Caune
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8013383
 
12:11
Valdis Pēteris Otaņķis
Taka TOK
LAT
8012042
 
12:13
Aleksejs Čurko
Kāpa OK
LAT
8105282
 
12:15
Rihards Skuja
Ozons
LAT
2302324
 
12:17
Gintautas Valauskas
OK Telšē
LTU
8631285
 
12:19
Mārtiņš Brizga
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8643748
 
12:21
Jonas Rimkus
OK Telšē
LTU
8039984
 
M35
27 Competitors
4840 Meters
 
13:05
Vacant
Vacant
 
13:07
Vacant
Vacant
 
13:09
Māris Jansons
Ozons
LAT
8503941
 
13:11
Gatis Ratkevičs
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8024751
 
13:13
Jānis Romanovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
8030055
 
13:15
Jānis Skujenieks
Ozons
LAT
8662222
 
13:17
Ingus Pētersons
Taka TOK
LAT
8657245
 
13:19
Edgars Bērziņš
Saldus OK
LAT
8091843
 
13:21
Raitis Bērziņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8331113
 
13:23
Jānis Rukšāns
Kāpa OK
LAT
8642223
 
13:25
Pauls Platais
Ozons
LAT
8011888
 
13:27
Emīls Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8001509
 
13:29
Mārtiņš Līsmanis
Ozons
LAT
8088111
 
13:31
Vygandas Sakalauskas
Jaunystė
LTU
8133267
 
13:33
Pāvels Ņevodņičenko
Kāpa OK
LAT
8348087
 
13:35
Uģis Grīnbergs
Saldus OK
LAT
2101444
 
13:37
Mārtiņš Skujenieks
Ozons
LAT
8080008
 
13:39
Julius Mikšys
Ind.
LTU
8013385
 
13:41
Kalvis Brūns
Ozons
LAT
8087878
 
13:43
Artūras Aranskis
Šilas OK
LTU
8418133
 
13:45
Mārtiņš Sapats
Alnis OK-JNSC
LAT
8001458
 
13:47
Daivaras Genys
Karšuva OC
LTU
8517943
 
13:49
Paulius Tamosaitis
Medeina OK
LTU
8030065
 
13:51
Valters Veiss
Kāpa OK
LAT
8663287
 
13:53
Mārtiņš Linde
Ozons
LAT
8629230
 
13:55
Oskars Seilis
Surikati
LAT
8680007
 
13:57
Ivars Žagars
Ozons
LAT
8385777
 
13:59
Jānis Mellups
Taka TOK
LAT
8330648
 
14:01
Jānis Krūmiņš
Briksnis SK
LAT
8665843
 
M40
31 Competitors
4800 Meters
 
13:01
Vacant
Vacant
 
13:03
Vacant
Vacant
 
13:05
Artis Jansons
Ozons
LAT
8520015
 
13:07
Vitalijus Petrovas
Jaunystė
LTU
8076572
 
13:09
Mantas Volungevičius
Vilnius deaf sport club GESTAS
LTU
8009741
 
13:11
Romas Čeplinskas
Jaunystė
LTU
8150381
 
13:13
Māris Zeiļuks
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8644443
 
13:15
Eduard Novičenko
Šiurpys OK
LTU
8330767
 
13:17
Armands Broks
VSK Burkānciems & Co
LAT
8502000
 
13:19
Justinas Archipovas
Perkūnas OK
LTU
8330694
 
13:21
Gatis Grīnbergs
Saldus OK
LAT
8004590
 
13:23
Kristaps Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
8150095
 
13:25
Edvardas Ščerbavičius
Fortuna OK
LTU
8640974
 
13:27
Vladimirs Ļašs
Briksnis SK
LAT
8330990
 
13:29
Uldis Klepers
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8628694
 
13:31
Raitis Birznieks
SPAMMA OK
LAT
8631456
 
13:33
Mantas Mendelevicius
Dainava OK
LTU
8138777
 
13:35
Austris Galindoms
Dzīļu dzidrais
LAT
8013382
 
13:37
Kārlis Vilciņš
Kāpa OK
LAT
8000100
 
13:39
Sandis Zukulis
Surikati
LAT
8228228
 
13:41
Atis Krūmiņš
Ozons
LAT
8000010
 
13:43
Agnius Čiapas
Arboro OK
LTU
8151105
 
13:45
Jānis Incenbergs
Kāpa OK
LAT
980537
 
13:47
Jānis Znotiņš
Saldus OK
LAT
8631468
 
13:49
Raimondas Laurinaitis
Versmė OK
LTU
8662398
 
13:51
Salvis Daģis
Alnis OK-JNSC
LAT
8656752
 
13:53
Austris Krastiņš
Briksnis SK
LAT
8670333
 
13:55
Andis Ozols
VSK Burkānciems & Co
LAT
8656122
 
13:57
Andrejus Jemeljanenko
Takas OSK
LTU
8665811
 
13:59
Mārtiņš Ketners
Auseklis IK
LAT
8000030
 
14:01
Giedrius Petrauskas
Takas OSK
LTU
8652579
 
14:03
Kārlis Priedītis
Auseklis IK
LAT
8110099
 
14:05
Kristaps Saulītis
Sūneklis
LAT
8080088
 
M45
28 Competitors
4790 Meters
 
13:11
Vacant
Vacant
 
13:13
Viesturs Šlosbergs
Alnis OK-JNSC
LAT
8061411
 
13:15
Algirdas Kaupinis
Dainava OK
LTU
8375103
 
13:17
Kristaps Epners
Auseklis IK
LAT
8000020
 
13:19
Audrius Smilgius
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
7003276
 
13:21
Jānis Kleins
Saldus OK
LAT
8155500
 
13:23
Ivars Klibiķis
Ogre OK/SC
LAT
2302323
 
13:25
Ernests Koleda
Ikšķile OK/OSC
LAT
8270576
 
13:27
Māris Cīrulis
Auseklis IK
LAT
8000075
 
13:29
Uldis Svilāns
Ogre OK/SC
LAT
8655401
 
13:31
Jānis Brauns
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8522950
 
13:33
Sandris Riekstiņš
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642316
 
13:35
Dag Ainsoo
Saue Tammed
EST
8066773
 
13:37
Roberts Stinge
Saldus OK
LAT
8044340
 
13:39
Valdis Janovs
Siguldas Takas
LAT
8657200
 
13:41
Gints Gritāns
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8642155
 
13:43
Rolands Dakteris
Alnis OK-JNSC
LAT
8210675
 
13:45
Edgars Peics
Individuāli
LAT
1392115
 
13:47
Paulius Markovas
Perkūnas OK
LTU
8073941
 
13:49
Ramūnas Gaižutis
Medeina OK
LTU
8004010
 
13:51
Jurģis Krastiņš
Ozons
LAT
8111120
 
13:53
Mindaugas Kvedaravicius
Lėvuo OK
LTU
8667590
 
13:55
Tomas Kuzminskis
Vilnius deaf sport club GESTAS
LTU
8003281
 
13:57
Kārlis Zvirgzdiņš
Auseklis IK
LAT
8012023
 
13:59
Mārtiņš Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8017777
 
14:01
Normunds Grava
Alnis OK-JNSC
LAT
8424338
 
14:03
Juris Dzenītis
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8026622
 
14:05
Edijs Šmits
Surikati
LAT
8081881
 
14:07
Artis Dobulis
Briksnis SK
LAT
8003333
 
M50
46 Competitors
4410 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Toms Brants
Ozons
8112022
 
12:04
Māris Balčūns
Individuāli
LAT
8180200
 
12:06
Kaspars Blekte
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8013418
 
12:08
Andris Strazdiņš
Meridiāns OK
LAT
7209300
 
12:10
Artūras Gapšys
Šiaulių JTC
LTU
8330634
 
12:12
Alvis Mats
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8651731
 
12:14
Jānis Ozoliņš
VSK Burkānciems & Co
LAT
8022358
 
12:16
Valdis Lepiksons
Auseklis IK
LAT
503743
 
12:18
Kaspars Staņa
Briksnis SK
LAT
8200002
 
12:20
Rinalds Graudiņš
Kāpa OK
LAT
8300303
 
12:22
Dagnis Kaņepe
Meridiāns OK
LAT
8629220
 
12:24
Arnis Grasis
Auseklis IK
LAT
8077999
 
12:26
Atis Kalniņš
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8119990
 
12:28
Artūrs Grīnbergs
Ozons
LAT
1393038
 
12:30
Kęstutis Vaičius
Jaunystė
LTU
8160372
 
12:32
Darius Volkovas
OK Kopa
LTU
8089999
 
12:34
Alvis Lepiksons
Auseklis IK
LAT
8200888
 
12:36
Darius Kriukas
Perkūnas OK
LTU
8654455
 
12:38
Artis Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
8183039
 
12:40
Otārs Putrālis
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8663344
 
12:42
Andris Mucenieks
KURMIS OK
LAT
8155501
 
12:44
Rolandas Žičkis
Takas OSK
LTU
8300783
 
12:46
Edgars Lubāns
Auseklis IK
LAT
8018811
 
12:48
Robertas Mikalauskas
Lėvuo OK
LTU
8650728
 
12:50
Ojārs Dubovs
Auseklis IK
LAT
8012333
 
12:52
Raimonds Bondars
Ozons
LAT
8264545
 
12:54
Rolandas Backys
SK S-Sportas
LTU
8638434
 
12:56
Armands Teteris
Taka TOK
LAT
8440448
 
12:58
Kaspars Čerjaks
Kāpa OK
LAT
8643013
 
13:00
Mareks Štrauss
Motosporta atbalsta centrs
LAT
8655437
 
13:02
Linas Jasinskas
Dainava OK
LTU
8004012
 
13:04
Einārs Šillers
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8330678
 
13:06
Mārtiņš Godiņš
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
8005353
 
13:08
Andris Mireckis
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8665404
 
13:10
Jānis Segliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8280474
 
13:12
Andris Zandersons
Ozons
LAT
8399587
 
13:14
Dagnis Dubrovskis
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
8653086
 
13:16
Gunārs Ikaunieks
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
8642371
 
13:18
Audrius Pocius
OK Kopa
LTU
8663358
 
13:20
Uģis Kūliņš
Kāpa OK
LAT
8150100
 
13:22
Andris Kikusts
SILVA
LAT
9777666
 
13:24
Ingus Grasis
Auseklis IK
LAT
8668980
 
13:26
Arturas Vaitiekus
Medeina OK
LTU
8654401
 
13:28
Kārlis Andersons
Ozons
LAT
207648
 
13:30
Laimis Drazdauskas
Lėvuo OK
LTU
8648934
 
13:32
Uvis Soika
Ozons
LAT
8138888
 
M55
20 Competitors
4330 Meters
 
12:00
Vacant
Vacant
 
12:02
Vacant
Vacant
 
12:04
Raimonds Lapiņš
KURMIS OK
LAT
8199492
 
12:06
Andris Meļķerts
Saldus OK
LAT
8001555
 
12:08
Uģis Ozols
Auseklis IK
LAT
8631115
 
12:10
Andris Pastors
Individuāli
LAT
8183094
 
12:12
Dzintars Laķis
Auseklis IK
LAT
201009
 
12:14
Darius Semaška
Medeina OK
LTU
8667605
 
12:16
Raivis Reinsons
Mežmalas/Madona
LAT
8629222
 
12:18
Ģirts Liniņš
Ozons
LAT
8024703
 
12:20
Guntars Sils
Ziemeļkurzeme OK
LAT
8499969
 
12:22
Ainārs Šiliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
8070700
 
12:24
Audronis Šulskis
OK Kopa
LTU
8719051
 
12:26
Indulis Kažociņš
Auseklis IK
LAT
8024722
 
12:28
Juris Lūsītis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8013466
 
12:30
Ints Kalniņš
Briksnis SK
LAT
8514647
 
12:32
Sergejs Šadrins
Kāpa OK
LAT
8000099
 
12:34
Guntis Lūkins
Meža sports
LAT
8666066
 
12:36
Ivars Valtass
Saldus OK
LAT
1400076
 
12:38
Armands Vilciņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
8055770
 
12:40
Ints Ulmanis
Auseklis IK
LAT
8081188
 
12:42
Jānis Spektors
Ozons
LAT
8630803
 
M60
22 Competitors
3460 Meters
 
12:19
Vacant
Vacant
 
12:21
Vacant
Vacant
 
12:23
Jānis Putniņš
Mežmalas/Madona
LAT
8656793
 
12:25
Jonas Gediminas Gvildys
Medeina OK
LTU
1100023
 
12:27
Aldis Grasmanis
KURMIS OK
LAT
8520200
 
12:29
Valērijs Stūris
Auseklis IK
LAT
8013380
 
12:31
Jevgeņijs Kaupužs
KURMIS OK
LAT
8005550
 
12:33
Vidmantas Piktūrna
OK Kopa
LTU
8651333
 
12:35
Darius Peciura
Perkūnas OK
LTU
8211211
 
12:37
Raimondas Kondrotas
Fortuna OK
LTU
8622545
 
12:39
Agris Būmanis
Prizma
LAT
2500291
 
12:41
Viesturs Tamužs
Mona OK
LAT
8009001
 
12:43
Kostas Valiūnas
Saulė OK
LTU
8225577
 
12:45
Edmundas Tilvikas
Jaunystė
LTU
8210261
 
12:47
Ilmārs Dukulis
Alnis OK-JNSC
LAT
8629081
 
12:49
Pēteris Zariņš
Mona OK
LAT
8662232
 
12:51
Arūnas Kubaitis
Ąžuolas OK
LTU
8016801
 
12:53
Vytautas Bikelis
Labirintas OK
LTU
303007
 
12:55
Kalvis Bricis
Bez kompasa
LAT
8089988
 
12:57
Ainārs Gailis
Auseklis IK
LAT
8230183
 
12:59
Gintaras Mikolavičius
Devyni OSK
LTU
8001837
 
13:01
Ģirts Zīlišķis
Mona OK
LAT
8662211
 
13:03
Guntis Dude
Alnis OK-JNSC
LAT
8080160
 
13:05
Romualdas Kniuksta
Rudamina OK
LTU
8629910
 
M65
22 Competitors
3460 Meters
 
13:07
Vacant
Vacant
 
13:09
Vacant
Vacant
 
13:11
Ojārs Milleris
Zosēni
LAT
8514000
 
13:13
Harijs Lācars
SILVA
LAT
8632966
 
13:15
Rimvydas Kasiulevičius
OK Kopa
LTU
8602019
 
13:17
Māris Penkulis
Saldus OK
LAT
8330656
 
13:19
Juris Šinke
Kāpa OK
LAT
7203963
 
13:21
Ivanas Ziaziulia
Saulė OK
LTU
8650727
 
13:23
Edgars Andža
Kāpa OK
LAT
8187777
 
13:25
Jurgis Karnavicius
Saulė OK
LTU
8654950
 
13:27
Ivars Pucens
Mona OK
LAT
8662077
 
13:29
Gediminas Bajoriunas
Saulė OK
LTU
8150055
 
13:31
Ģirts Mamis
Mona OK
LAT
8505716
 
13:33
Rein Rooni
Orvand OK
EST
8667292
 
13:35
Jānis Lagzdkalns
KURMIS OK
LAT
8641008
 
13:37
Kestutis Abramikas
Saulė OK
LTU
8195706
 
13:39
Eugenijus Mikšys
Ind.
LTU
8644493
 
13:41
Rolands Laveiķis
Kāpa OK
LAT
8665550
 
13:43
Māris Zaļaiskalns
Mona OK
LAT
201001
 
13:45
Elmārs Antons
Sprīdītis TSK
LAT
2011746
 
13:47
Juris Kokins
Meridiāns OK
LAT
8642050
 
13:49
Edmunds Krastiņš
Individuāli
LAT
2420174
 
13:51
Kestutis Baleisis
Devyni OSK
LTU
8100855
 
13:53
Jānis Augulis
Sigulda
LAT
8004571
 
M70
7 Competitors
2460 Meters
 
13:20
Vacant
Vacant
 
13:22
Vacant
Vacant
 
13:24
Egils Mauliņš
Saldus OK
LAT
1410740
 
13:26
Augustas Petras Mažeikis
Labirintas OK
LTU
8506567
 
13:28
Miervaldis Bušs
Alnis OK-JNSC
LAT
8300306
 
13:30
Mindaugas Šimanauskas
Labirintas OK
LTU
8072507
 
13:32
Algirdas Grublys
OK Kopa
LTU
8592019
 
13:34
Bernardas Eimaitis
Labirintas OK
LTU
8651344
 
13:36
Rimantas Krasuckis
Labirintas OK
LTU
2068058
 
M75
5 Competitors
2460 Meters
 
13:38
Vacant
Vacant
 
13:40
Ilmārs Limbēns
Sigulda
LAT
8077771
 
13:42
Vidimantas Bumelis
Labirintas OK
LTU
8664293
 
13:44
Volli Kukk
Kāpa OK
LAT
8632464
 
13:46
Romualdas Veršinskas
Šiaulių JTC/ OK Lėvuo
LTU
8003761
 
13:48
Uldis Alksnis
Fonons
LAT
8636840
 
M80
4 Competitors
2070 Meters
 
12:01
Vacant
Vacant
 
12:03
Pēteris Novikovs
Kāpa OK
LAT
8480807
 
12:05
Vilis Dubrovskis
Fonons
LAT
2049461
 
12:07
Arvīds Teteris
Taka TOK
LAT
8044377
 
12:09
Juris Zvirgzds
Fonons
LAT
8417200
 
M85
3 Competitors
2070 Meters
 
12:11
Vacant
Vacant
 
12:13
Arno Līcis
Ozons
LAT
2128395
 
12:15
Jānis Pommers
Taka TOK
LAT
8064480
 
12:17
Rodrigo Slaviņš
Ozons
LAT
8008999
 
OPEN-1
12 Competitors
3770 Meters
 
Vilis Livdāns
Alnis OK-JNSC
LAT
2021155
 
Sanita Vilciņa
Alūksne OK
LAT
8262620
 
Jonas Šeinauskas
Bertas
LTU
8012891
 
Ieva Kreicšteina
Briksnis SK
LAT
2078915
 
Āris Peičs
Individuāli
LAT
8013386
 
Andrius Žalimas
Jaunystė
LTU
8667255
 
Aleksandra Piktūrnaitė
OK Kopa
LTU
2139559
 
Indrė Genienė
OK Kopa
LTU
9880619
 
Loreta Valauskė
OK Telšē
LTU
8631283
 
Saulė Archipova-Dienienė
Perkūnas OK
LTU
8119568
 
Ģirts Salmiņš
Saldus OK
LAT
8719092
 
Eva Haberkorne-Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
2300823
 
OPEN-2
2 Competitors
4700 Meters
 
Gerda Sirmā
Alnis OK-JNSC
LAT
8142197
 
Māris Baltiņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
8003000
 
EASY
3 Competitors
3120 Meters
 
Ilze Jansone
Individuāli
LAT
201020
 
Diāna Znots-Znotiņa
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8504017
 
Ksenija Celmiņa
Jaunsardze Kurzeme
LAT
8515228

Created by MeOS 4.0.1500 (Beta 1): 05.04.2024 10:33:54