Start List – Kurzemes pavasaris 2024 - Day 2 (Long)

 
2024-04-07
 

W8

7 Competitors
2130 Meters
 
7211155
Estere Sapate
Alnis OK-JNSC
LAT
 
1394119
Mila Ščerbavičiūtė
Fortuna OK
LTU
 
8012020
Māra Līna Andersone
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
1394352
Elizabete Rešķe
Saldus OK
LAT
 
2340081
Klēra Otīlija Janova
Siguldas Takas
LAT
 
430527
Katrīna Pētersone
Taka TOK
LAT
 
8061495
Nora Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
 

W10

14 Competitors
2130 Meters
 
8288008
Felicita Priedīte
Auseklis IK
LAT
 
1110271
Madara Māra Saklaure
Kāpa OK
LAT
 
8010205
Emma Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
1451888
Liucija Minderytė
Neringos SM
LTU
 
8667941
Anne Jūle Krastiņa
Ogre OK/SC
LAT
 
8484284
Janta Klibiķe
Ogre OK/SC
LAT
 
7000365
Vakarė Valauskaitė
OK Telšē
LTU
 
8013442
Madara Lucāne
Ozons
LAT
 
8653900
Alise Jaudzema
Saldus OK
LAT
 
2063941
Marija Smilgaine
Saldus OK
LAT
 
8003459
Marta Kalniņa
Siguldas sporta skola
LAT
 
8061503
Amanda Ozola
ZVOC-VBSS
LAT
 
8011892
Ance Rumba
ZVOC-VBSS
LAT
 
8061494
Daina Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
 

W12

31 Competitors
2160 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:03
8022622
Laima Grandāne
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:06
8305555
Alise Lubāne
Auseklis IK
LAT
 
10:09
8661465
Elēna Bremze
Ogre OK/SC
LAT
 
10:12
8331103
Šarlote Vilciņa
Kāpa OK
LAT
 
10:15
9999913
Luka Novičenko
Šiurpys OK
LTU
 
10:18
1501607
Tīna Zeiļuka
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
10:21
8355903
Gabija Urbonaitė
OK Telšiai
LTU
 
10:24
8150063
Dārta Sedleniece
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:27
8658468
Kate Salnāja
Kāpa OK
LAT
 
10:30
8133265
Živilė Archipovaitė
Perkūnas OK
LTU
 
10:33
8089672
Herta Grantskalna
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:36
8508093
Smilte Ziaziulyte
Perkūnas OK
LTU
 
10:39
1394356
Melānija Loškarjova
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
 
10:42
8510137
Ulrika Volframa
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:45
8013449
Natālija Čiževska
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:48
8642317
Luīze Riekstiņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:51
8661464
Eva Vecziediņa
Ogre OK/SC
LAT
 
10:54
8650300
Ramona Kauliņa
Kāpa OK
LAT
 
10:57
430521
Emīlija Pētersone
Taka TOK
LAT
 
11:00
8061506
Rota Ķibere
ZVOC-VBSS
LAT
 
11:03
8667945
Hanne Nedviga
Ogre OK/SC
LAT
 
11:06
8642306
Elīna Mutore
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:09
8013447
Alise Legzdiņa
Liepājas Oskara Kalpaka vidusskola
LAT
 
11:12
1451895
Izabelė Myškina
Neringos SM
LTU
 
11:15
8031213
Madara Grauduma
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:18
8355908
Smiltė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
 
11:21
8119425
Elza Vītola
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:24
8661470
Lelde Austra Apine
Ogre OK/SC
LAT
 
11:27
8062161
Dārta Pauliņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:30
2008871
Lote Brauna
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
11:33
8658444
Anabella Luika
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 

W14

34 Competitors
3450 Meters
 
10:20
Vacant
Vacant
 
10:23
Vacant
Vacant
 
10:26
8022347
Jete Lāce
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:29
8119450
Odrija Stolere
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:32
8507652
Annija Žilinska
Auseklis IK
LAT
 
10:35
8652155
Lauma Līva Saklaure
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:38
8000501
Melānija Rožukalne
Auseklis IK
LAT
 
10:41
8089674
Kate Daģe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:44
8011654
Karlīna Dobule
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:47
8661462
Renāte Grase
Ogre OK/SC
LAT
 
10:50
8355906
Gabrielė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
 
10:53
8011655
Estere Dobule
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:56
8355851
Vakarė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
 
10:59
8515202
Luīze Elza Bertholde
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
11:02
8420961
Anete Salnāja
Kāpa OK
LAT
 
11:05
8355901
Andžela Lenkauskaitė
OK Telšiai
LTU
 
11:08
8503609
Laura Māra Grīnīte
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
11:11
8612211
Madlēna Freimane
Auseklis IK
LAT
 
11:14
8237767
Elīza Romanovska
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:17
8642333
Una Sipčenko
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:20
8515205
Kate Balode
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
11:23
8642320
Anete Vintiša
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:26
8201188
Katrīna Cīrule
Auseklis IK
LAT
 
11:29
8642301
Emīlija Līna Ābelniece
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:32
8011924
Estere Naudiņa-Dannenberga
Ogre OK/SC
LAT
 
11:35
8200288
Dārta Rožukalne
Auseklis IK
LAT
 
11:38
8003928
Neda Petrauskaitė
Perkūnas OK
LTU
 
11:41
8523465
Undīne Ceplīte
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:44
8355857
Martyna Jankauskaitė
OK Telšiai
LTU
 
11:47
8642303
Liene Riekstiņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:50
8007778
Amanta Mikijanska
Auseklis IK
LAT
 
11:53
8141110
Laura Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:56
8355905
Justė Skirmantaitė
OK Telšiai
LTU
 
11:59
8517942
Anele Naruseviciute
SM Gaja
LTU
 
12:02
8517301
Madara Zakrevska
Alnis OK-JNSC
LAT
 
12:05
8033303
Henriete Priedīte
Auseklis IK
LAT
 

W16

29 Competitors
6420 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:03
Vacant
Vacant
 
10:05
8008188
Lillija Brice
Bez kompasa
LAT
 
10:07
1451894
Urtė Markuščenko
Neringos SM
LTU
 
10:09
8047253
Emilija Lipinskaitė
Šiaulių JTC
LTU
 
10:11
8642302
Rūta Irbe
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:13
8044553
Marija Kleinberga
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:15
8523131
Marta Vaļģe
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:17
8150555
Madara Miķelsone
Auseklis IK
LAT
 
10:19
8011917
Dita Egita Briede
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:21
8650188
Emīlija Terentjeva
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:23
8003978
Gerda Mikalauskaite
SM Gaja
LTU
 
10:25
8661467
Elma Bremze
Ogre OK/SC
LAT
 
10:27
8142200
Lūcija Epnere
Auseklis IK
LAT
 
10:29
8030053
Leja Rybelyte
SM Gaja
LTU
 
10:31
8401111
Anna Dzedone
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:33
8099901
Sofija Galvanovska
Auseklis IK
LAT
 
10:35
8003280
Emilija Boruseviciute
SM Gaja
LTU
 
10:37
8280001
Eleonora Priedīte
Auseklis IK
LAT
 
10:39
8020050
Madara Zīberte
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:41
8044548
Māra Bērze
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:43
8091021
Sofija Skrapce
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:45
8522550
Selīna Krasta
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:47
8032782
Marta Makarova
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:49
8090211
Emīlija Dravante
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:51
8090009
Amanda Mankus
Saldus OK
LAT
 
10:53
8202100
Luīze Plone
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:55
8061490
Gabriela Grase
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:57
8399993
Auguste Zīle
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:59
8012069
Liene Rozenberga
Siguldas sporta skola
LAT
 
11:01
8140208
Lauma Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 

W18

19 Competitors
8070 Meters
 
10:02
Vacant
Vacant
 
10:05
8064488
Karlīna Vilciņa
Auseklis IK
LAT
 
10:08
8330633
Ema Remendaite
SM Gaja
LTU
 
10:11
8653600
Annija Mankus
Saldus OK
LAT
 
10:14
8020207
Māra Segliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:17
8680091
Grieta Grantskalna
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:20
8518301
Laura Krūmiņa
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:23
8642330
Viktorija Bērziņa
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:26
8011906
Nikija Biruma
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:29
8670336
Elīza Odriņa
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:32
8011904
Estere Laurenova
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:35
8482555
Anete Salava
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:38
8020070
Ilze Jumiķe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:41
8643298
Vanesa Paula Ķestere
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
10:44
8011903
Keita Kavīte
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:47
8641971
Emma Sophie Hoeppner
Siguldas sporta skola
LAT
 
10:50
8656804
Līva Elīza Andersone
Saldus OK
LAT
 
10:53
8665866
Sandija Rumba
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:56
8501460
Neda Novičenko
Šiurpys OK
LTU
 
10:59
8202088
Evelīna Kairiša
Alnis OK-JNSC
LAT
 

W20

11 Competitors
8070 Meters
 
11:02
Vacant
Vacant
 
11:05
8334480
Dārta Putne
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:08
8667557
Neda Davidaviciute
SM Gaja
LTU
 
11:11
8654423
Gintarė Gapšytė
Šiaulių JTC
LTU
 
11:14
8099130
Aiga Strazdiņa
Ozons/RSP
LAT
 
11:17
8663405
Sabīne Strazdiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:20
8007994
Agnese Jaunmuktāne
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:23
8011931
Elīze Bremze
Ogre OK/SC
LAT
 
11:26
8047261
Greta Mazuraitytė
Šiaulių JTC
LTU
 
11:29
8016055
Anda Jaunmuktāne
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:32
8663403
Rūta Dāboliņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:35
8155155
Zane Novada
Alnis OK-JNSC
LAT
 

W21E

12 Competitors
10420 Meters
 
52
11:31
Vacant
Vacant
 
51
11:34
Vacant
Vacant
 
57
11:37
1040998
Viktorija Gedgaudaite
Horizontas
LTU
 
55
11:40
8009723
Gedvile Dirziute
Lėvuo OK
LTU
 
56
11:43
8011100
Tina Kate Spektore
Ozons
LAT
GPS
 
54
11:46
8019428
Liene Brūvele
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
GPS
 
59
11:49
8629791
Elīza Ozola
Auseklis IK
LAT
GPS
 
60
11:52
8082002
Taiga Lazdāne
Kāpa OK
LAT
GPS
 
61
11:55
8142194
Signe Sirmā
Alnis OK-JNSC
LAT
GPS
 
58
11:58
8220691
Ieva Rukšāne
Kāpa OK
LAT
GPS
 
65
12:01
8644545
Sandra Pauzaite
Dainava OK
LTU
GPS
 
62
12:04
8650284
Laura Leiboma
Kāpa OK
LAT
GPS
 
63
12:07
8004000
Leonarda Baltiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
GPS
 
64
12:10
8200889
Laura Vīķe
Kāpa OK
LAT
GPS
 

W21A

13 Competitors
6460 Meters
 
10:01
8655130
Daiga Beinere
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:04
Vacant
Vacant
 
10:07
8650371
Ieva Gapšytė
Šiaulių JTC/OK Sakas
LTU
 
10:10
8657260
Ludmila Kozačenko
Kāpa OK
LAT
 
10:13
8511323
Anna Marija Firere
Saldus OK
LAT
 
10:16
8641351
Ugnė Liegutė
Ind.
LTU
 
10:19
8200696
Ilvija Ulmane
Auseklis IK
LAT
 
10:22
8022644
Līga Daģe
Sēlijas mežs OSK
LAT
 
10:25
8142172
Maija Bumbiere
Siguldas Takas
LAT
 
10:28
8009727
Vilte Kanapinskaite
Lėvuo OK
LTU
 
10:31
8511692
Dita Elīna Sila
Individuāli
LAT
 
10:34
8011011
Milda Donėlė
Jaunystė
LTU
 
10:37
8334646
Kendija Aparjode
Kāpa OK
LAT
 
10:40
8000725
Kristina Viršilaitė
Jaunystė
LTU
 

W21B

3 Competitors
5150 Meters
 
10:02
Vacant
Vacant
 
10:05
Vacant
Vacant
 
10:08
1426062
Santa Kikuste
SILVA
LAT
 
10:11
8022363
Maija Medne
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:14
2420163
Kristīne Mutore
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 

W35

12 Competitors
6460 Meters
 
10:46
Vacant
Vacant
 
10:49
Vacant
Vacant
 
10:52
8009707
Adrija Atgalaine
Lėvuo OK
LTU
 
10:55
2006335
Vita Skuja
Ozons
LAT
 
10:58
8003772
Judita Volungeviciene
Lėvuo OK
LTU
 
11:01
8003774
Inga Līsmane
Saldus OK
LAT
 
11:04
8644551
Kristina Masevičiūtė
Dainava OK
LTU
 
11:07
8084002
Elīna Petrovska
Surikati
LAT
 
11:10
8112814
Liene Tamuža
Ozons
LAT
 
11:13
8189000
Līga Meļķerte
Saldus OK
LAT
 
11:16
8682060
Rita Pastare
Siguldas Takas
LAT
 
11:19
8001464
Ilona Daģe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:22
8632953
Līga Ārniece
Ozons
LAT
 
11:25
8654405
Reda Einikytė
Jaunystė
LTU
 

W40

13 Competitors
6370 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:04
8011110
Linda Krūmiņa
Briksnis SK
LAT
 
10:06
8651930
Karīna Janova
Siguldas Takas
LAT
 
10:08
8414137
Zane Pētersone
Taka TOK
LAT
 
10:10
7212120
Ilze Ārniece
Ozons
LAT
 
10:12
8511373
Anna Orniņa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:14
2012330
Irina Maciulyte
Jaunystė
LTU
 
10:16
8050383
Signe Jānelsiņa
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:18
8001456
Ieva Dobule
Briksnis SK
LAT
 
10:20
8077088
Sandra Priedīte
Auseklis IK
LAT
 
10:22
8418002
Ieva Krastiņa
Briksnis SK
LAT
 
10:24
8511711
Agita Baranovska
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:26
8177717
Māra Vilciņa
Kāpa OK
LAT
 
10:28
8018111
Aiga Švalbe
Alnis OK-JNSC
LAT
 

W45

23 Competitors
6370 Meters
 
10:30
8643218
Ilona Kleina
Saldus OK
LAT
 
10:32
8044333
Ilze Kažociņa
Auseklis IK
LAT
 
10:34
8044477
Agnese Bahmane
KURMIS OK
LAT
 
10:36
2085068
Evita Vālodze
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:38
8506841
Signe Plānica
Individuāli
LAT
 
10:40
8099900
Anžela Šapovalova
Auseklis IK
LAT
 
10:42
8064408
Gundega Fokina
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:44
8641000
Reda Velde
Ind.
LTU
 
10:46
8658500
Dace Dubova
Auseklis IK
LAT
 
10:48
8025588
Ineta Laizāne
Sigulda
LAT
 
10:50
8111077
Anita Saulīte
Auseklis IK
LAT
 
10:52
7203279
Evija Karlsone
Ozons
LAT
 
10:54
8123223
Inese Kauķe
Briksnis SK
LAT
 
10:56
7209666
Linda Katlapa
Ozons
LAT
 
10:58
8646226
Agne Grigaliunaite
Lėvuo OK
LTU
 
11:00
8655475
Lolita Kauķe
Briksnis SK
LAT
 
11:02
8501111
Dace Lubāne
Auseklis IK
LAT
 
11:04
8188880
Ieva Mauliņa
Briksnis SK
LAT
 
11:06
8208888
Ieva Godiņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:08
8115500
Baiba Nummure
Auseklis IK
LAT
 
11:10
201315
Rasa Kumpyte
Lėvuo OK
LTU
 
11:12
8200555
Agnese Baltmane
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:14
8080500
Ruta Poikāne
Auseklis IK
LAT
 

W50

21 Competitors
5280 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:04
2008878
Kristīna Ēce
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:07
8013411
Una Gulbe Kārkliņa
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:10
8653813
Līga Smilgaine
Saldus OK
LAT
 
10:13
8013420
Aija Zeltiņa
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:16
8303300
Aiga Kalniņa
Bez kompasa
LAT
 
10:19
8076644
Evita Pauriņa
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:22
8021274
Ildze Straume
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:25
8045080
Lāsma Šlosberga
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:28
8013389
Lienīte Līce
Ozons
LAT
 
10:31
8045115
Santa Blūma
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:34
8627834
Jolanta Bura
Auseklis IK
LAT
 
10:37
8133255
Kristīne Veita
Ozons
LAT
 
10:40
8066770
Rima Bačkienė
SK S-Sportas
LTU
 
10:43
8227110
Ieva Štāle
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:46
8656830
Rita Kalnpure
Auseklis IK
LAT
 
10:49
8657225
Līga Virbule
Taka TOK
LAT
 
10:52
8400525
Jana Lepiksone
Auseklis IK
LAT
 
10:55
8090808
Alvita Mirecka
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:58
8160570
Indra Segliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:01
9101934
Henna Nurminen
Helsingin Suunnistajat
FIN
 
11:04
8064444
Sandra Laķe
Auseklis IK
LAT
 

W55

13 Competitors
5280 Meters
 
11:07
Vacant
Vacant
 
11:10
8000909
Ilze Lūkina
Siguldas Takas
LAT
 
11:13
8658367
Daina Livdāne
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:16
8511366
Inese Lācare
SILVA
LAT
 
11:19
2015695
Inga Grende
Ozons
LAT
 
11:22
8003977
Inga Ozoliņa
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:25
8099908
Inta Mihailova
Auseklis IK
LAT
 
11:28
8648808
Ausra Bartkeviciene
Takas OSK
LTU
 
11:31
1394360
Inese Stūre
Auseklis IK
LAT
 
11:34
8024711
Iveta Brūvere
Ozons
LAT
 
11:37
8522970
Videga Liepiņa
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:40
8076559
Reda Jonauskė
Jaunystė
LTU
 
11:43
8511370
Aiva Tetere
Taka TOK
LAT
 
11:46
8666033
Ilze Lapiņa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 

W60

16 Competitors
4870 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:04
1110777
Anita Augule
Sigulda
LAT
 
10:07
8942019
Mudīte Šteina
Saldus OK
LAT
 
10:10
7206324
Violeta Ančerienė
OK Kopa
LTU
 
10:13
1602343
Ramona Voitkāne
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:16
8080099
Valentīna Grasmane
KURMIS OK
LAT
 
10:19
8663292
Silvija Penkule
Saldus OK
LAT
 
10:22
8401628
Odeta Turka
Taka TOK
LAT
 
10:25
8031399
Iveta Priedīte
Saldus OK
LAT
 
10:28
8663322
Inta Poriķe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:31
8012056
Skaidrīte Otaņķe
Taka TOK
LAT
 
10:34
8072520
Ema Bikeliene
Labirintas OK
LTU
 
10:37
8044550
Velga Zaļaiskalna
Mona OK
LAT
 
10:40
7208260
Arūnė Maumevičienė
OK Kopa
LTU
 
10:43
8628425
Baiba Ozola
Mona OK
LAT
 
10:46
7211422
Audronė Andriulionienė
OK Kopa
LTU
 
10:49
8025599
Ineta Aulika
Mona OK
LAT
 

W65

12 Competitors
4870 Meters
 
10:52
Vacant
Vacant
 
10:55
201381
Birutė Petraitienė
Jaunystė
LTU
 
10:58
8656764
Māra Putniņa
Mežmalas/Madona
LAT
 
11:01
8650184
Maija Čerjaka
Kāpa OK
LAT
 
11:04
7011943
Mudīte Kaļķe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:07
8651332
Virginija Gvildiene
Medeina OK
LTU
 
11:10
8636838
Andra Jansone
Individuāli
LAT
 
11:13
7203964
Ārija Šinke
Kāpa OK
LAT
 
11:16
8654444
Ruta Staneviciene
Labirintas OK
LTU
 
11:19
8629866
Roma Baleisiene
Devyni OSK
LTU
 
11:22
8177770
Velga Buša
Mona OK
LAT
 
11:25
8653566
Inese Purgaile
SILVA
LAT
 
11:28
8291159
Ilze Tāse
Ogre OK/SC
LAT
 

W70

7 Competitors
3460 Meters
 
11:18
Vacant
Vacant
 
11:21
8511669
Liene Buša
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:24
8100018
Ruta Kukka
Kāpa OK
LAT
 
11:27
2008108
Inese Mauliņa
Saldus OK
LAT
 
11:30
8661144
Ināra Gipsle
KURMIS OK
LAT
 
11:33
8680001
Alīda Ābola
Ozons
LAT
 
11:36
8040354
Gunta Lebedoka
KURMIS OK
LAT
 
11:39
8071848
Eglė Krasuckienė
Labirintas OK
LTU
 

W75

4 Competitors
3460 Meters
 
11:42
Vacant
Vacant
 
11:45
8510122
Vaira Černiševa
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
11:48
8180111
Māra Bolšteina
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:51
1111114
Skaidra Bumeliene
Labirintas OK
LTU
 
11:54
8007161
Ona Skaisgirytė
Labirintas OK
LTU
 

W80

2 Competitors
3030 Meters
 
10:02
Vacant
Vacant
 
10:05
8520033
Velta Zjatkova
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:08
8670929
Daila Mankusa
Saldus OK
LAT
 

W85

2 Competitors
3030 Meters
 
10:11
Vacant
Vacant
 
10:14
7000195
Aija Andersone
Fonons
LAT
 
10:17
8064477
Anda Plukše
Mona OK
LAT
 

M8

10 Competitors
2130 Meters
 
207977
Ritums Krastiņš
Briksnis SK
LAT
 
2086495
Miķelis Vilciņš
Kāpa OK
LAT
 
8013444
Francis Dzenis
Ozons
LAT
 
8000878
Jurģis Brūns
Ozons
LAT
 
8506562
Kārlis Līsmanis
Ozons
LAT
 
8013443
Toms Dzenis
Ozons
LAT
 
980500
Toms Krūmiņš
Ozons
LAT
 
1394354
Alberts Rešķis
Saldus OK
LAT
 
1600453
Pēteris Ķuzis
Saldus OK
LAT
 
2126433
Viesturs Bērziņš
Saldus OK
LAT
 

M10

14 Competitors
2130 Meters
 
8113330
Olivers Daģis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
8177788
Mariss Laizāns
Auseklis IK
LAT
 
8631113
Jēkabs Linde
Kāpa OK
LAT
 
8333313
Eduards Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
8023773
Jānis Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
1811175
Mārtiņš Grīnbergs
Ozons
LAT
 
8418081
Nojus Petrauskas
Perkūnas OK
LTU
 
8625249
Vincas Archipovas
Perkūnas OK
LTU
 
2113355
Aleksandrs Andersons
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
8013414
Renārs Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
1394355
Oskars Bērziņš
Saldus OK
LAT
 
8013448
Miķelis Mezencevs
Siguldas sporta skola
LAT
 
1394351
Olivers Broks
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
8011913
Alberts Dudelis
ZVOC-VBSS
LAT
 

M12

18 Competitors
2380 Meters
 
10:50
Vacant
Vacant
 
10:53
8506790
Roberts Zirdziņš
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
10:56
8355855
Ąžuolas Kavaliauskas
OK Telšiai
LTU
 
10:59
8061492
Zintis Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
 
11:02
8507609
Haralds Baranovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:05
2008877
Teodors Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
11:08
8504030
Raimonds Saklaurs
Kāpa OK
LAT
 
11:11
8118110
Kārlis Poikāns
Auseklis IK
LAT
 
11:14
8355907
Dominykas Valius
OK Telšiai
LTU
 
11:17
1451891
Petras Bačiulis
Neringos SM
LTU
 
11:20
8515501
Artūrs Sapats
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:23
8011908
Dominiks Pētersons
ZVOC-VBSS
LAT
 
11:26
8133193
Benas Pankratovas
SM Gaja
LTU
 
11:29
8355858
Džiugas Platakis
OK Telšiai
LTU
 
11:32
2153109
Matīss Liepiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:35
8512541
Miķelis Timrots
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:38
8355904
Vakaris Virmauskis
OK Telšiai
LTU
 
11:41
8516150
Krišjānis Kļaviņš
Siguldas sporta skola
LAT
 
11:44
8355853
Domantas Jazdauskas
OK Telšiai
LTU
 

M14

42 Competitors
3880 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:03
Vacant
Vacant
 
10:06
8044642
Viesturs Jaudzems
Auseklis IK
LAT
 
10:09
8142191
Toms Lubāns
Auseklis IK
LAT
 
10:12
8140110
Miks Graudums
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:15
8050088
Mārtiņš Pužulis
Auseklis IK
LAT
 
10:18
8653809
Kristaps Krūmiņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:21
8653860
Lenarts Straume
Auseklis IK
LAT
 
10:24
8642331
Klāvs Konovalovs
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:27
8019413
Romans Čurko
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:30
8013415
Mārtiņš Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:33
8261351
Aleksas Murėnas
Medeina OK
LTU
 
10:36
8025600
Gustavs Ļašs
Auseklis IK
LAT
 
10:39
8140210
Jēkabs Graudums
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:42
8667942
Gatis Gruzis
Ogre OK/SC
LAT
 
10:45
8030070
Mārtiņš Čablis
Auseklis IK
LAT
 
10:48
8501470
Gvidas Gaižutis
Medeina OK
LTU
 
10:51
8355856
Paulius Kundrotas
OK Telšiai
LTU
 
10:54
1451897
Petras Minderis
Neringos SM
LTU
 
10:57
8142184
Niklāvs Staņa
Auseklis IK
LAT
 
11:00
8004813
Oskaras Kriukas
Perkūnas OK
LTU
 
11:03
8023794
Timotejs Janovs
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:06
2111677
Gustavs Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:09
8136445
Ernests Hercenbergs
Siguldas Takas
LAT
 
11:12
8024682
Arturs Jānis Krastiņš
Ogre OK/SC
LAT
 
11:15
1451882
Justinas Bukauskas
Neringos SM
LTU
 
11:18
8080044
Emīls Heino Rinkevičs
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:21
8661469
Eduards Lagušniks
Ogre OK/SC
LAT
 
11:24
8514441
Ernests Artis Kušnarevs
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:27
8330686
Domas Paukstis
SM Gaja
LTU
 
11:30
8642312
Edijs Mutors
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:33
1155599
Matīss Utāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:36
8290510
Teodors Rebinovs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:39
8063498
Roberts Kazaks
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:42
8090381
Oskars Tamužs
Ozons
LAT
 
11:45
1451889
Klevas Kisarauskas
Neringos SM
LTU
 
11:48
8506604
Jokubas Kanape
SM Gaja
LTU
 
11:51
8655474
Artis Harkins
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:54
8666100
Filips Ozoliņš
Ogre OK/SC
LAT
 
11:57
8514633
Eduards Tauriņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
12:00
8142186
Kristofers Laķis
Auseklis IK
LAT
 
12:03
8514645
Patriks Tumenis
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
12:06
1403573
Toms Rožkalns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
12:09
8082288
Ernests Pauriņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
 

M16

36 Competitors
7420 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:03
Vacant
Vacant
 
10:05
8063492
Helvijs Tupureins
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:07
8420921
Sebastians Janovs
Siguldas Takas
LAT
 
10:09
8643297
Gustavs Vītols-Zariņš
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
10:11
8063485
Gustavs Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
10:13
8085173
Lukas Liekis
Šiaulių JTC
LTU
 
10:15
8523478
Toms Krišlauks
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:17
8667773
Gustavs Dubovs
Auseklis IK
LAT
 
10:19
8482616
Kārlis Baranovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:21
8653162
Emīls Vilkaušs
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:23
8380003
Renārs Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:25
8011900
Eduards Ēriks Sotē
ZVOC-VBSS
LAT
 
10:27
1110264
Pēteris Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:29
8444500
Nils Romanovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:31
8661466
Gustavs Millers
Ogre OK/SC
LAT
 
10:33
8108888
Lars Anders Luiks
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:35
8643306
Elvis Bruskovskis
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
10:37
8013416
Miķelis Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:39
8355852
Kristupas Rubežius
OK Telšiai
LTU
 
10:41
8019421
Jorens Žilinskis
Auseklis IK
LAT
 
10:43
8060509
Edvards Rebinovs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:45
2133345
Konrāds Alsbergs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:47
8516941
Raitis Kārkliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:49
7206331
Jānis Bižāns
Individuāli
LAT
 
10:51
8650221
Kristofers Kančs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:53
8516401
Dāvis Strīķis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:55
8643111
Andis Mineiks
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
10:57
8011927
Valters Jonikāns
Ogre OK/SC
LAT
 
10:59
8355854
Justas Žvirzdinas
OK Telšiai
LTU
 
11:01
2140858
Ernests Alsbergs
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:03
8011653
Andris Lipša
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:05
8024747
Ralfs Prauliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:07
8662399
Ignas Balčiūnas
Šiaulių JTC
LTU
 
11:09
8229900
Mārtiņš Cīrulis
Auseklis IK
LAT
 
11:11
8355902
Dovydas Sukauskas
OK Telšiai
LTU
 
11:13
8225533
Krīvs Edgars Rožukalns
Auseklis IK
LAT
 
11:15
1150566
Ričards Lācis
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 

M18

22 Competitors
10880 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:04
Vacant
Vacant
 
10:07
8011651
Ēriks Kokins
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:10
8644444
Mārtiņš Dzenītis
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:13
8657267
Niklāvs Dravants
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:16
8646991
Roberts Graudiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:19
8380001
Rinalds Ruža
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:22
8517341
Renārs Vanags
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:25
8388880
Edvards Zvirgzdiņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:28
8013417
Samuels Gavars
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
10:31
8658440
Kārlis Lapšins
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:34
8650303
Rūdolfs Graudiņš
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
10:37
8518341
Roberts Vanags
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:40
8668937
Algirdas Dienys
Perkūnas OK
LTU
 
10:43
8180717
Gustavs Plonis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:46
8667943
Bruno Šterns
Ogre OK/SC
LAT
 
10:49
8445588
Kevins Švalbe
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:52
8670511
Atis Dubrovskis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:55
8665900
Renārs Grasis
Ogre OK/SC
LAT
 
10:58
8414129
Matīss Ričards Rozenbergs
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:01
8650205
Roberts Arnicāns
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:04
8643331
Raivo Žuravļovs
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
11:07
8330663
Gvidas Šidlauskas
Šiaulių JTC
LTU
 
11:10
8019409
Rīčards Vēveris
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 

M20

7 Competitors
10880 Meters
 
11:13
Vacant
Vacant
 
11:16
8009736
Mikalojus Makutenas
Lėvuo OK
LTU
 
11:19
8142168
Roberts Ķirkums
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:22
8020058
Ričards Zīberts
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:25
8311005
Emīls Saulīte
Kāpa OK/Ādažu BJSS
LAT
 
11:28
8663407
Tomass Turlajs
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:31
8024697
Uvis Sproģis
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:34
8663409
Mārtiņš Reinis Trops
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 

M21E

35 Competitors
14370 Meters
 
2
10:20
Vacant
Vacant
 
1
10:23
Vacant
Vacant
 
5
10:26
8663404
Mārcis Jansons
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
7
10:29
8009797
Aivis Šiliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
4
10:32
8013381
Miika Husu
Vehkalahden Veikot
FIN
 
3
10:35
8081111
Guntis Šmaukstelis
Kāpa OK
LAT
 
8
10:38
8523455
Matti Kallio
Siguldas sporta skola
FIN
 
6
10:41
8432188
Kristaps Jaudzems
Saldus OK
LAT
GPS
 
18
10:44
8330641
Jonas Markevičius
Medeina OK
LTU
GPS
 
14
10:47
8523505
Kārlis Neimanis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
GPS
 
10
10:50
8638427
Rėjus Mockaitis
Medeina OK
LTU
GPS
 
12
10:53
8177723
Oskari Niemi
Vehkalahden Veikot
FIN
GPS
 
15
10:56
8072544
Rokas Semaška
Medeina OK
LTU
GPS
 
39
10:59
1007355
Zigmārs Gailis
Auseklis IK
LAT
GPS
 
13
11:02
8655300
Paulis Janovs
Siguldas Takas
LAT
GPS
 
16
11:05
8666060
Ričards Zvagulis
Ziemeļkurzeme OK
LAT
GPS
 
17
11:08
8665888
Ainārs Drozds
Meridiāns OK/CPSS
LAT
GPS
 
9
11:11
8961225
Rokas Koveckis
Horizontas
LTU
GPS
 
28
11:14
8088001
Valts Ulmanis
Auseklis IK
LAT
GPS
 
19
11:17
8650219
Ainārs Lupiķis
Kāpa OK
LAT
GPS
 
21
11:20
8261387
Karlis Lauders
Arhitekti
LAT
GPS
 
25
11:23
8516442
Kevinas Olišauskis
Sakas OSK
LTU
GPS
 
24
11:26
8100222
Alvis Reinsons
Mežmalas/Madona
LAT
GPS
 
27
11:29
8653181
Atis Rešķis
Saldus OK
LAT
GPS
 
23
11:32
8117700
Andris Svilāns
Ogre OK/SC
LAT
GPS
 
22
11:35
8633638
Marijonas Gipas
Medeina OK
LTU
GPS
 
26
11:38
8629210
Andris Gailis
Auseklis IK
LAT
GPS
 
38
11:41
8655215
Jēkabs Niklāvs Janovs
Siguldas Takas
LAT
GPS
 
35
11:44
8004764
Janne Ovaska
Vehkalahden Veikot
FIN
GPS
 
29
11:47
8122220
Matīss Saulīte
Kāpa OK
LAT
GPS
 
37
11:50
8011929
Valters Reneslācis
Ogre OK/SC
LAT
GPS
 
33
11:53
8061480
Atte Nokka
Vehkalahden Veikot
FIN
GPS
 
30
11:56
8084808
Colin Kolbe
Ozons
LAT
GPS
 
32
11:59
8665510
Jēkabs Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
GPS
 
36
12:02
8100099
Jānis Tamužs
Ozons
LAT
GPS
 
31
12:05
8506888
Vilius Aleliunas
SK S-Sportas
LTU
GPS
 
34
12:08
8662226
Ilgvars Caune
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
GPS
 

M21A

11 Competitors
9310 Meters
 
11:18
Vacant
Vacant
 
11:21
Vacant
Vacant
 
11:24
8100110
Emīls Vainovskis
Saldus OK
LAT
 
11:27
8644434
Kristiāns Staņa
Auseklis IK
LAT
 
11:30
8644504
Emīls Mortuļevs
Siguldas Takas
LAT
 
11:33
8183199
Jānis Saulītis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:36
8003355
Uģis Daģis
Sēlijas mežs OSK
LAT
 
11:39
8080007
Kārlis Stradiņš
Auseklis IK
LAT
 
11:42
7081994
Ģirts Siliņš
Auseklis IK
LAT
 
11:45
8643242
Madars Jansons
Saldus OK
LAT
 
11:48
2021229
Haralds Ulmanis
Auseklis IK
LAT
 
11:51
8680008
Māris Katkovskis
Siguldas Takas
LAT
 
11:54
8658465
Haralds Lūkins
Ogre OK/SC
LAT
 

M21B

9 Competitors
6730 Meters
 
10:17
Vacant
Vacant
 
10:20
Vacant
Vacant
 
10:23
8631285
Gintautas Valauskas
OK Telšē
LTU
 
10:26
2302324
Rihards Skuja
Ozons
LAT
 
10:29
8039984
Jonas Rimkus
OK Telšē
LTU
 
10:32
8643748
Mārtiņš Brizga
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
10:35
8105282
Aleksejs Čurko
Kāpa OK
LAT
 
10:38
8062199
Gaidars Caune
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
10:41
8300777
Miķelis Taukačs
Sprīdītis TSK
LAT
 
10:44
1428916
Valdis Pēteris Otaņķis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:47
8516239
Haralds Šillers
Ogre OK/SC
LAT
 

M35

24 Competitors
10700 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:03
8503941
Māris Jansons
Ozons
LAT
 
10:06
Vacant
Vacant
 
10:09
8665843
Jānis Krūmiņš
Briksnis SK
LAT
 
10:12
8030065
Paulius Tamosaitis
Medeina OK
LTU
 
10:15
8517943
Daivaras Genys
Karšuva OC
LTU
 
10:18
8663287
Valters Veiss
Kāpa OK
LAT
 
10:21
8418133
Artūras Aranskis
Šilas OK
LTU
 
10:24
8629230
Mārtiņš Linde
Ozons
LAT
 
10:27
8001458
Mārtiņš Sapats
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:30
8680007
Oskars Seilis
Surikati
LAT
 
10:33
8087878
Kalvis Brūns
Ozons
LAT
 
10:36
8013385
Julius Mikšys
Ind.
LTU
 
10:39
8330648
Jānis Mellups
Taka TOK
LAT
 
10:42
8133267
Vygandas Sakalauskas
Jaunystė
LTU
 
10:45
8088111
Mārtiņš Līsmanis
Ozons
LAT
 
10:48
8657245
Ingus Pētersons
Taka TOK
LAT
 
10:51
8011888
Pauls Platais
Ozons
LAT
 
10:54
8642223
Jānis Rukšāns
Kāpa OK
LAT
 
10:57
8331113
Raitis Bērziņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:00
8348087
Pāvels Ņevodņičenko
Kāpa OK
LAT
 
11:03
8091843
Edgars Bērziņš
Saldus OK
LAT
 
11:06
8001509
Emīls Endele
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
11:09
8080008
Mārtiņš Skujenieks
Ozons
LAT
 
11:12
8030055
Jānis Romanovskis
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:15
8662222
Jānis Skujenieks
Ozons
LAT
 

M40

32 Competitors
10130 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:03
Vacant
Vacant
 
10:06
8520015
Artis Jansons
Ozons
LAT
 
10:09
8228228
Sandis Zukulis
Surikati
LAT
 
10:12
8000010
Atis Krūmiņš
Ozons
LAT
 
10:15
8652579
Giedrius Petrauskas
Takas OSK
LTU
 
10:18
8662398
Raimondas Laurinaitis
Versmė OK
LTU
 
10:21
8080088
Kristaps Saulītis
Sūneklis
LAT
 
10:24
8665811
Andrejus Jemeljanenko
Takas OSK
LTU
 
10:27
8656122
Andis Ozols
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
10:30
8000100
Kārlis Vilciņš
Kāpa OK
LAT
 
10:33
8110099
Kārlis Priedītis
Auseklis IK
LAT
 
10:36
8151105
Agnius Čiapas
Arboro OK
LTU
 
10:39
8000030
Mārtiņš Ketners
Auseklis IK
LAT
 
10:42
980537
Jānis Incenbergs
Kāpa OK
LAT
 
10:45
8013382
Austris Galindoms
Dzīļu dzidrais
LAT
 
10:48
8631468
Jānis Znotiņš
Saldus OK
LAT
 
10:51
8670333
Austris Krastiņš
Briksnis SK
LAT
 
10:54
8640974
Edvardas Ščerbavičius
Fortuna OK
LTU
 
10:57
8009741
Mantas Volungevičius
Vilnius deaf sport club GESTAS
LTU
 
11:00
8138777
Mantas Mendelevicius
Dainava OK
LTU
 
11:03
8000090
Andris Mikijanskis
Mežmalas/Madona
LAT
 
11:06
8150381
Romas Čeplinskas
Jaunystė
LTU
 
11:09
8330694
Justinas Archipovas
Perkūnas OK
LTU
 
11:12
8076572
Vitalijus Petrovas
Jaunystė
LTU
 
11:15
8004590
Gatis Grīnbergs
Ind.
LAT
 
11:18
8631456
Raitis Birznieks
SPAMMA OK
LAT
 
11:21
8628694
Uldis Klepers
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
11:24
8150095
Kristaps Dzvinko
ZVOC-VBSS
LAT
 
11:27
8502000
Armands Broks
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
11:30
8644443
Māris Zeiļuks
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:33
8330990
Vladimirs Ļašs
Briksnis SK
LAT
 
11:36
8656752
Salvis Daģis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:39
8330767
Eduard Novičenko
Šiurpys OK
LTU
 

M45

27 Competitors
9470 Meters
 
11:17
Vacant
Vacant
 
11:19
8004010
Ramūnas Gaižutis
Medeina OK
LTU
 
11:21
8064499
Artis Dobulis
Ind.
LAT
 
11:23
8017777
Mārtiņš Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
11:25
8424338
Normunds Grava
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:27
8044340
Roberts Stinge
Saldus OK
LAT
 
11:29
8111120
Jurģis Krastiņš
Ozons
LAT
 
11:31
8210675
Rolands Dakteris
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:33
8655401
Uldis Svilāns
Ogre OK/SC
LAT
 
11:35
8003281
Tomas Kuzminskis
Vilnius deaf sport club GESTAS
LTU
 
11:37
1392115
Edgars Peics
Individuāli
LAT
 
11:39
8642155
Gints Gritāns
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:41
8667590
Mindaugas Kvedaravicius
Lėvuo OK
LTU
 
11:43
8073941
Paulius Markovas
Perkūnas OK
LTU
 
11:45
8270576
Ernests Koleda
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
11:47
8642316
Sandris Riekstiņš
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
11:49
8044456
Audrius Smilgius
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:51
8657200
Valdis Janovs
Siguldas Takas
LAT
 
11:53
8375103
Algirdas Kaupinis
Dainava OK
LTU
 
11:55
8000075
Māris Cīrulis
Auseklis IK
LAT
 
11:57
8061411
Viesturs Šlosbergs
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:59
8081881
Edijs Šmits
Surikati
LAT
 
12:01
8000020
Kristaps Epners
Auseklis IK
LAT
 
12:03
8155500
Jānis Kleins
Saldus OK
LAT
 
12:05
8522950
Jānis Brauns
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
12:07
8026622
Juris Dzenītis
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
12:09
8066773
Dag Ainsoo
Saue Tammed
EST
 
12:11
2302323
Ivars Klibiķis
Ogre OK/SC
LAT
 

M50

44 Competitors
7720 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:03
8005353
Mārtiņš Godiņš
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
10:06
8642371
Gunārs Ikaunieks
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 
10:09
8138888
Uvis Soika
Ozons
LAT
 
10:12
8280474
Jānis Segliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:15
8150100
Uģis Kūliņš
Kāpa OK
LAT
 
10:18
8004012
Linas Jasinskas
Dainava OK
LTU
 
10:21
8665404
Andris Mireckis
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:24
8654401
Arturas Vaitiekus
Medeina OK
LTU
 
10:27
8012333
Ojārs Dubovs
Auseklis IK
LAT
 
10:30
8180080
Aldis Banga
Prizma
LAT
 
10:33
8668980
Ingus Grasis
Auseklis IK
LAT
 
10:36
8638434
Rolandas Backys
SK S-Sportas
LTU
 
10:39
9777666
Andris Kikusts
SILVA
LAT
 
10:42
8655437
Mareks Štrauss
Motosporta atbalsta centrs
LAT
 
10:45
8650728
Robertas Mikalauskas
Lėvuo OK
LTU
 
10:48
8264545
Raimonds Bondars
Ozons
LAT
 
10:51
8643013
Kaspars Čerjaks
Kāpa OK
LAT
 
10:54
8330678
Einārs Šillers
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:57
8653086
Dagnis Dubrovskis
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:00
8663358
Audrius Pocius
OK Kopa
LTU
 
11:03
8440448
Armands Teteris
Taka TOK
LAT
 
11:06
207648
Kārlis Andersons
Ozons
LAT
 
11:09
7209300
Andris Strazdiņš
Meridiāns OK
LAT
 
11:12
8663344
Otārs Putrālis
Azimuts OK-Sm BJSS
LAT
 
11:15
8018811
Edgars Lubāns
Auseklis IK
LAT
 
11:18
8022358
Jānis Ozoliņš
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
11:21
8077999
Arnis Grasis
Auseklis IK
LAT
 
11:24
8399990
Reinis Nīmanis
Ogre OK/SC
LAT
 
11:27
8654455
Darius Kriukas
Perkūnas OK
LTU
 
11:30
8013418
Kaspars Blekte
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:33
8183039
Artis Ločmelis
VSK Burkānciems & Co
LAT
 
11:36
8089999
Darius Volkovas
OK Kopa
LTU
 
11:39
8180200
Māris Balčūns
Individuāli
LAT
 
11:42
8300783
Rolandas Žičkis
Takas OSK
LTU
 
11:45
1393038
Artūrs Grīnbergs
Ozons
LAT
 
11:48
8119990
Atis Kalniņš
Rumpučiem Pa Pēdām
LAT
 
11:51
8330634
Artūras Gapšys
Šiaulių JTC
LTU
 
11:54
8200888
Alvis Lepiksons
Auseklis IK
LAT
 
11:57
8300303
Rinalds Graudiņš
Kāpa OK
LAT
 
12:00
503743
Valdis Lepiksons
Auseklis IK
LAT
 
12:03
8160372
Kęstutis Vaičius
Jaunystė
LTU
 
12:06
8629220
Dagnis Kaņepe
Meridiāns OK
LAT
 
12:09
8200002
Kaspars Staņa
Briksnis SK
LAT
 
12:12
8651731
Alvis Mats
Madonas BJSS/OK Arona
LAT
 

M55

18 Competitors
7430 Meters
 
10:01
Vacant
Vacant
 
10:04
Vacant
Vacant
 
10:07
8013466
Juris Lūsītis
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 
10:10
8000099
Sergejs Šadrins
Kāpa OK
LAT
 
10:13
8024722
Indulis Kažociņš
Auseklis IK
LAT
 
10:16
8630803
Jānis Spektors
Ozons
LAT
 
10:19
8514647
Ints Kalniņš
Briksnis SK
LAT
 
10:22
8719051
Audronis Šulskis
OK Kopa
LTU
 
10:25
8666066
Guntis Lūkins
Meža sports
LAT
 
10:28
8081188
Ints Ulmanis
Auseklis IK
LAT
 
10:31
8055770
Armands Vilciņš
Ikšķile OK/OSC
LAT
 
10:34
201009
Dzintars Laķis
Auseklis IK
LAT
 
10:37
8499969
Guntars Sils
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 
10:40
8199492
Raimonds Lapiņš
KURMIS OK
LAT
 
10:43
8024703
Ģirts Liniņš
Ozons
LAT
 
10:46
8629222
Raivis Reinsons
Mežmalas/Madona
LAT
 
10:49
8001555
Andris Meļķerts
Saldus OK
LAT
 
10:52
8631115
Uģis Ozols
Auseklis IK
LAT
 
10:55
8070700
Ainārs Šiliņš
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:58
8667605
Darius Semaška
Medeina OK
LTU
 

M60

22 Competitors
6190 Meters
 
10:00
Vacant
Vacant
 
10:02
Vacant
Vacant
 
10:04
8629910
Romualdas Kniuksta
Rudamina OK
LTU
 
10:06
8089988
Kalvis Bricis
Bez kompasa
LAT
 
10:08
8662232
Pēteris Zariņš
Mona OK
LAT
 
10:10
303007
Vytautas Bikelis
Labirintas OK
LTU
 
10:12
8629081
Ilmārs Dukulis
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:14
8210261
Edmundas Tilvikas
Jaunystė
LTU
 
10:16
8080160
Guntis Dude
Alnis OK-JNSC
LAT
 
10:18
8662211
Ģirts Zīlišķis
Mona OK
LAT
 
10:20
8001837
Gintaras Mikolavičius
Devyni OSK
LTU
 
10:22
8230183
Ainārs Gailis
Auseklis IK
LAT
 
10:24
8016801
Arūnas Kubaitis
Ąžuolas OK
LTU
 
10:26
8013380
Valērijs Stūris
Auseklis IK
LAT
 
10:28
8005550
Jevgeņijs Kaupužs
KURMIS OK
LAT
 
10:30
2500291
Agris Būmanis
Prizma
LAT
 
10:32
8225577
Kostas Valiūnas
Saulė OK
LTU
 
10:34
8622545
Raimondas Kondrotas
Fortuna OK
LTU
 
10:36
8656793
Jānis Putniņš
Mežmalas/Madona
LAT
 
10:38
8651333
Vidmantas Piktūrna
OK Kopa
LTU
 
10:40
1100023
Jonas Gediminas Gvildys
Medeina OK
LTU
 
10:42
8009001
Viesturs Tamužs
Mona OK
LAT
 
10:44
8211211
Darius Peciura
Perkūnas OK
LTU
 
10:46
8520200
Aldis Grasmanis
KURMIS OK
LAT
 

M65

23 Competitors
6190 Meters
 
10:48
Vacant
Vacant
 
10:50
Vacant
Vacant
 
10:52
8665550
Rolands Laveiķis
Kāpa OK
LAT
 
10:54
8641008
Jānis Lagzdkalns
KURMIS OK
LAT
 
10:56
8644493
Eugenijus Mikšys
Ind.
LTU
 
10:58
8667292
Rein Rooni
Orvand OK
EST
 
11:00
8118555
Pēteris Apinis
Kāpa OK
LAT
 
11:02
8100855
Kestutis Baleisis
Devyni OSK
LTU
 
11:04
201001
Māris Zaļaiskalns
Mona OK
LAT
 
11:06
8195706
Kestutis Abramikas
Saulė OK
LTU
 
11:08
2420174
Edmunds Krastiņš
Individuāli
LAT
 
11:10
8004571
Jānis Augulis
Sigulda
LAT
 
11:12
8642050
Juris Kokins
Meridiāns OK
LAT
 
11:14
2011746
Elmārs Antons
Sprīdītis TSK
LAT
 
11:16
8150055
Gediminas Bajoriunas
Saulė OK
LTU
 
11:18
7203963
Juris Šinke
Kāpa OK
LAT
 
11:20
8505716
Ģirts Mamis
Mona OK
LAT
 
11:22
8330656
Māris Penkulis
Saldus OK
LAT
 
11:24
8654950
Jurgis Karnavicius
Saulė OK
LTU
 
11:26
8662077
Ivars Pucens
Mona OK
LAT
 
11:28
8187777
Edgars Andža
Kāpa OK
LAT
 
11:30
8650727
Ivanas Ziaziulia
Saulė OK
LTU
 
11:32
8632966
Harijs Lācars
SILVA
LAT
 
11:34
8602019
Rimvydas Kasiulevičius
OK Kopa
LTU
 
11:36
8514000
Ojārs Milleris
Zosēni
LAT
 

M70

7 Competitors
4250 Meters
 
11:17
Vacant
Vacant
 
11:20
Vacant
Vacant
 
11:23
8072507
Mindaugas Šimanauskas
Labirintas OK
LTU
 
11:26
8651344
Bernardas Eimaitis
Labirintas OK
LTU
 
11:29
8300306
Miervaldis Bušs
Alnis OK-JNSC
LAT
 
11:32
8506567
Augustas Petras Mažeikis
Labirintas OK
LTU
 
11:35
1410740
Egils Mauliņš
Saldus OK
LAT
 
11:38
2068058
Rimantas Krasuckis
Labirintas OK
LTU
 
11:41
8592019
Algirdas Grublys
OK Kopa
LTU
 

M75

5 Competitors
4250 Meters
 
11:44
Vacant
Vacant
 
11:47
8632464
Volli Kukk
Kāpa OK
LAT
 
11:50
8636840
Uldis Alksnis
Fonons
LAT
 
11:53
8003761
Romualdas Veršinskas
Šiaulių JTC/ OK Lėvuo
LTU
 
11:56
8664293
Vidimantas Bumelis
Labirintas OK
LTU
 
11:59
8077771
Ilmārs Limbēns
Sigulda
LAT
 

M80

4 Competitors
3680 Meters
 
10:02
Vacant
Vacant
 
10:05
8417200
Juris Zvirgzds
Fonons
LAT
 
10:08
8044377
Arvīds Teteris
Taka TOK
LAT
 
10:11
2049461
Vilis Dubrovskis
Fonons
LAT
 
10:14
8480807
Pēteris Novikovs
Kāpa OK
LAT
 

M85

3 Competitors
3680 Meters
 
10:17
Vacant
Vacant
 
10:20
8008999
Rodrigo Slaviņš
Ozons
LAT
 
10:23
8064480
Jānis Pommers
Taka TOK
LAT
 
10:26
2128395
Arno Līcis
Ozons
LAT
 

OPEN-1

18 Competitors
5430 Meters
 
8090110
Evija Plone
Alnis OK-JNSC
LAT
 
2021155
Vilis Livdāns
Alnis OK-JNSC
LAT
 
8262620
Sanita Vilciņa
Alūksne OK
LAT
 
8012891
Jonas Šeinauskas
Bertas
LTU
 
2078915
Ieva Kreicšteina
Briksnis SK
LAT
 
2009525
Dovidas Žiogas
Ind.
LTU
 
1394362
Dace Arāja
Individuāli
LAT
 
1394364
Ivars Vanadziņš
Individuāli
LAT
 
1394363
Sarmīte Mūze
Individuāli
LAT
 
8667255
Andrius Žalimas
Jaunystė
LTU
 
2139559
Aleksandra Piktūrnaitė
OK Kopa
LTU
 
9880619
Indrė Genienė
OK Kopa
LTU
 
8631283
Loreta Valauskė
OK Telšē
LTU
 
8119568
Saulė Archipova-Dienienė
Perkūnas OK
LTU
 
8070770
Andra Melbārde
SILVA
LAT
 
8655303
Renāte Kokorēviča
SILVA
LAT
 
920429
Dace Traniņa
Taka TOK
LAT
 
2300823
Eva Haberkorne-Vimba
Ziemeļkurzeme OK
LAT
 

OPEN-2

2 Competitors
7880 Meters
 
8655202
Gatis Dzērve
Kāpa OK
LAT
 
8003000
Māris Baltiņš
Meridiāns OK/CPSS
LAT
 

EASY

4 Competitors
4320 Meters
 
201020
Ilze Jansone
Individuāli
LAT
 
1394361
Sofija Galindoma
Individuāli
LAT
 
8504017
Diāna Znots-Znotiņa
Jaunsardze Kurzeme
LAT
 
8515228
Ksenija Celmiņa
Jaunsardze Kurzeme
LAT

Created by MeOS 4.0.1500 (Beta 1): 06.04.2024 23:32:15